سورپرایز همسر با روش های خلاقانه !

سورپرایز همسر

با سورپرایز همسر مان به رابطه مان شور و اشتیاق بدهیم

هیچ یک از ما از یکنواخت بودن و سرد بودن رابطه بین خود و همسرمان خوشمان نمی آید، سورپرایز همسر مان با هر روش و به هر بهانه ای ایده جالبی برای گرما بخشیدن به رایطه و استحکام آن می باشد.

هر کدام از ما ترجیح می دهیم که از بهترین ایده و روش برای سورپرایز همسر مان استفاده کنیم، روش های بسیار زیادی برای این کار وجود دارد که ما بر اساس بودجه ای که داریم می توانیم یکی از آن ها را برای سورپرایز همسر و محبوبمان انتخاب کنیم.

منتظر مناسبت نباشیم

سورپرایز همسر

درست است که مناسبت هایی همچون تولد یا سالگرد عقد و ازدواج دلیل خوبی برای فراهم کردن شرایط مناسب برای سورپرایز همسر مان می باشد، اما این مناسبت ها تنها دلیل برای سورپرایز کردن نیستند. ما می توانیم برای گرما بخشیدن به رابطه مان بی دلیل و بدون مناسبت تدارکات سورپرایز همسر عزیزمان را ببینیم.

آینه آرایشی با طرح دلخواه

در واقع ما با سورپرایز کردن همسرمان چه با وجود مناسبت و چه بی مناسبت باعث رقم خوردن لحظه های پرعشق و پر محبت بین خودمان و همسرمان می شویم، و برای این کار فقط کافی است از کمی خلاقیت و ابتکار استفاده کنیم.

روش های مختلف برای سورپرایز همسر

سورپرایز همسر

  • یکی از بهترین روش های سورپرایز همسر این است که قبل از رسیدن او به خانه، خانه را تزئین کنیم، شامی خوش مزه بپزیم یک هدیه کوچک بخریم، لباس مورد علاقه اش را بپوشیم و یک جشن دو نفره کوچک در کنار یکدیگر بگیریم و لحظه های خوبی را کنار یکدیگر سپری کنیم.
  • یکی دیگر از روش های سورپرایز همسر مان این است که هدیه مورد علاقه اش را بدون اینکه مناسبتی در راه باشد تهیه کنیم، و آن را درون داشبورد ماشین، کشوی لباس هایش یا کابینت آشپزخانه بگذاریم تا با دیدن آن شگفت زده شود.
  • از دیگر راهکار های جالب برای سورپرایز همسر این می باشد که، یک نامه عاشقانه برای او بنویسیم و احساسات مان را داخل نامه بنویسیم و داخل کتابی که می خواند یا درون کیف یا مابین وسایلش بگذاریم، تا با دیدن و خواندن آن انرژی بگیرد و احساس خوشحالی کند.
  • اگر برای مناسبتی ، مثلا ، هدیه تولد یا هدیه سالگرد ازدواج مان مد نظر داریم، یکی از بهترین ایده ها برای سورپرایز همسر مان، گرفتن یک جشن کوچک خودمانی است که می توانیم دوستان مشترکمان را هم دعوت کنیم تا شبی شاد و به یاد ماندنی را در کنار هم داشته باشیم.
  • یکی از راه های جالب و به یاد ماندنی برای سورپراز همسر عزیزمان این است که بدون اینکه با او هماهنگ کنیم، در ساعات میانی روز به دنبال او برویم و با هم به سفر برویم، همچنین بهتر است که از قبل لوازم و شرایط مناسب را برای داشتن سفری خوب و فراموش نکردنی فراهم کنیم.
  • برای سورپرایز همسر خوبمان می توانیم از یک روش و ایده جالب استفاده کنیم، ثلا اگر همسر مان اهل گوش کردن به رادیو است، می توانیم با رادیو تماس بگیریم و بگوییم که موزیک مورد علاقه او را به همراه ذکر نام و نام خانوادگی ما پخش کنند، بی شک با این کار صبح خوبی را آغاز خواهد کرد.
  • هر انسانی با دیده گل به خصوص دسته گل های زیبا یا شاخه گل های زیبا در رنگ های متنوع شاد می شودو روحیه اش عوض می شود، پس چه بهتر که ما به هنگام برگشتن به خانه یک دسته گل بخریم و به خانه برگردیم و همسرمان را خوشحال کنیم.
  • هدیه حتما نباید یک وسیله خیلی متفاوت و یا در ابعاد بزرگ باشد، گاهی اوقات ما می توانیم با تهیه خوراکی های مورد علاقه همسرمان، همچون شکلات، نوتلا، پاستیل، اسمارتیز، لواشک و … او را سورپرایز و خوشحال کنیم.
  • در یکی از روزهای آخر هفته که مشغله جفت مان هم کمتر است، همسرمان را به یک پیاده روی دو نفره دعوت کنیم و در حین پیاده روی به یک کافه برویم و کمی خوش بگذرانیم.
  • اگر تصمیم داریم که ایده سورپرایز همسر مان یک روش متفاوت با یک هدیه فوق العاده باشد، می توانیم یک ماشین برای او بخریم و او را به شام دعوت کنیم و از گارسون بخواهیم که هنگام آوردن سفارش هایمان سوییچ ماشین را به همراه خود بیاورد. با این کار یک شب فراموش نشدنی برای همسرمان رقم می زنیم.
همچنین بخوانید  کادوی مناسب فارغ التحصیلی

سفارش چراغ خواب سه بعدی