ایده های جالب برای سورپرایز سالگرد ازدواج

سورپرایز سالگرد ازدواج با ایده های نو

سورپرایز سالگرد ازدواج مناسبتی طلایی است که نباید به هیچ عنوان اهمیت آن را نادیده بگیریم و آن را از دست بدهیم. چراکه این روز، استثنایی ترین روزی است که می توانیم به همسرمان نشان بدهیم چقدر به او علاقه داریم و چقدر بودنش در زندگی مان ارزشمند است.

سفارش زیورآلات

نکته جالب درباره ی این مناسب این است که، فرقی نداره امسال چندمین سالگرد ازدواج ما است، بلکه دقیقا همان شور و حال روز اول را دارد و ما نیز سعی در انتخب بهترین هدیه برای سورپرایز سالگرد ازدواج را داریم.

جالب ترین ایده ها برای انتخاب هدیه و سورپرایز سالگرد ازدواج

  • به محلی برویم که اولین بار یکدیگر را ملاقات کرده ایم: اولی بار که عشقمان را ملاقات کرده ایم کجا بوده؟ بهترین کار برای سورپرایز سالگرد ازدواج این است که، بدون اینکه طرف مقابل مان بداند او را به محل اولین قرارمان ببریم و توسط یک هدیه عاشقانه سورپرایزش کنیم.
  • یک محیط دنج را رزرو کنیم: یکی دیگر از کارهایی که برای سورپرایز سالگرد ازدواج می توانیم انجام دهیم این است که، یک محیط آرام و دنج را رزرو کنیم و عشقمان را به صرف شام دعوت کنیم تا مانند روز اول همراهی مان کند و میزان علاقه بینمان دو چندان شود.
  • به آتلیه برویم: از دیگر روش های جالب برای سورپرایز سالگرد ازدواج این می باشد که با همسرمان قرار بگذاریم و لباس های شیک و یا ست بپوشیم و به آتلیه برویم و عکس های یادگاری زیبا بگیریم.
  • یک جشن بزرگ ترتیب دهیم: ما می توانیم از چند روز قبل از مناسبت سالگرد ازدواجمان تدارکات یک جشن بزرگ و به یاد ماندنی را جهت سورپرایز سالگرد ازدواج ببینیم، و تمامی دوستان و آشنایان مان را به این جشن دعوت کنیم و یک شب شاد را در کنار هم بگذرانیم.
  • یک محفل گرم عاشقانه ترتیب دهیم: شاید بعضی از زوج ها ترجیح بدهند به جای اینکه در روز سالگرد ازدواج شان دور و برشان را شلوغ کنند، تنها باشند و از خاطرات شیرین زندگی شان بگویند و اینکه چقدر از داشتن هم خوشبخت و خوشحال اند. به همین دلیل ما می توانیم منزلمان را قبل از اینکه همسرمان به خانه بیاید توسط شمع، بادکنک ، کیک و یک خدیه ارزشمند تزئین کنیم تا یک شب رومانتیک و به یاذ ماندنی را با یکدیگر جشن بگیریم.
همچنین بخوانید  هدیه شب یلدا

کمی خلاقیت در کنار سورپرایز سالگرد ازدواج مان داشته باشیم

سورپرایز سالگرد ازدواج

اینکه ما چه برنامه ای برای سالگرد ازدواج مان داریم فرقی نمی کند، در این جا، مسئله مهم این است که ما در کنار برنامه ریزی هایمان از خلاقیت هم استفاده کنیم تا زحمات مان بیشتر به چشم بیاید و همچنین لحظات خاطره انگیزی را برای خود و عشق مان رقم بزنیم.

در واقع هر برنامه عالی و حرفه ای یک سری مقدمات خاص به خودش را دارد، مثلا استفاده از گل یک ایده جدایی ناپذیر برای هر برنامه ای به خصوص سورپرایز سالگرد ازدواج می باشد. ما می توانیم از گلبرگ ها برای تزئین زمین و میز و از دسته های گل در رنگ های متنوع در کنار هدیه مان استفاده کنیم.

یکی دیگر از ایده های جالب برای داشتن خلاقیت این است که در کنار هدیه مان، چند بیت شعر عاشقانه بر روی یک کارت بنویسیم. یا حتی می توانیم به جای شعر حرف های دلمان یا میزان عشق و علاقه مان را برای همسرمان بنویسیم.

همچنین می توانیم به عنوان مثال عکس دو نفره مان را بر روی کیک چاپ کنیم یا یک هدیه کوچک ست در کنار هدیه اصلی مان تهیه کنیم و به وسیله آن همسرمان را خوشحال کنیم.

یکی دیگر از نکاتی که برای سورپرایز سالگرد ازدواج مهم است و تاثیر آن را بیشتر می کند نوع هدیه نیست، بلکه طرز دادن هدیه است. این که ما در هنگام دادن هدیه نهایت احساس را به خرج دهیم و با رفتارمان میزان عشق و احساسمان را به همسرمان نشان دهیم تا جبران زحمات و وجود عاشقانه اش در کنارمان را بکند.

همچنین بخوانید  کادوی خاص برای افراد خاص!

سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه