ایده های جالب برای کادوپیچی لباس

آموزش کادوپیچی لباس

کادوپیچی مرحله اصلی برای هدیه دادن

کادو پیچیدن و آموزش کادوپیچی لباس یک هنر است و اکثر ما از این هنر خیلی ساده محروم هستیم و یا تلاشی برای یادگیری آن نمی کنیم. اگر ما بعد از خرید هدیه و ارزش هدیه مان به فکر کادوپیچ کردن آن باشیم، متوجه ارزش و اهمیت آموزش کادوپیچی لباس بشویم. شاید هم همیشه کادو کردن هدیه یا لباسی که خریده ایم را، برای آخرین مرحله از مهمانی رفتن می گذاریم و عجله داریم که کادو را سر هم کرده و داخل کیسه ای قرار داده و به مهمانی برویم. فکرش را بکنید برای خرید کادو ساعت ها وقت گذاشته ایم و برای زیباتر جلوه دادن زحمت خودمان کمترین فرصت و زمان را برای این کار صرف می کنیم.

کادوپیچی بر اساس سلیقه شخصی مان

آموزش کادوپیچی لباس

اکثر افراد فکر می کنند که برای کادوپیچی کردن لباس هایشان هدیه شان حتما باید از یک نوع کاغذ کادو و یک روش ساده استفاده کنند، اما در آموزش کادوپیچی لباس خواهیم دید که اصلا چنین قانونی برای کادو پیچ کردن هدایای مان وجود ندارد و ما می توانیم بر اساس شکل و نوع هدیه مان هر طوری که دلمان می خواهد و با سلیقه ی خودمان این کار را انجام دهیم.

ایده های جالب برای آموزش کادوپیچی لباس

آموزش کادوپیچی لباس

آموزش کادوپیچی لباس بر اساس سلایق متفاوت، ایده های جالبی پیش روی ما گذاشته است که ما با استفاده از این ایده ها و سلیقه شخصی، یا در نظر گرفتن سلیقه فردی که می خواهیم به او کادو بدهیم می توانیم، از انواع روش های جالب و زیبا برای کادوپیچ کردن هدیه مان استفاده کنیم. نکته مهمی که باید در مورد کادوپیچ کردن بدانیم این است که هر چقدر کادوپیچی کردن ما خاص تر باشد هدیه مان جلوه بهتر و بیشتری به خود خواهد گرفت.

همچنین بخوانید  سورپرایز لاکچری و ایده های آن

آموزش کادوپیچی لباس به سبک ساده و کلاسیک

افراد بسیار زیادی هستند که زیبایی را در سادگی می بینند، بر همین اساس اگر شخص مورد نظر ما هم چنین نظر و سلیقه ای دارد، بهتر است از کادوپیچی های ساده برای لباسمان استفاده کنیم. مثلا می توانیم یک کاغذ کادو با طرح و رنگ ساده انتخاب کنیم و توسط یک ربان ساده آن را به دور لباسمان ببندیم.

اموزش کادوپیچی لباس با کاغذ کادو های شاد

اگر هدیه ای که تهیه کرده ایم یک لباس ساده با طرح و رنگ ساده است، بهتر است که از کاغذ کادوهایی با رنگ های شاد و متضاد استفاده کنیم. در بازار کاغذ کادوهایی با طرح های شاد و در رنگ های متنوع و فراوانی وجود دارند که ما می توانیم یکی از آن ها را انتخاب کنیم و توسط یک روبان همرنگ کاغذ کادو آن را به دور هدیه مان ببندیم. همچنین اگر می خواهیم کادوپیچی مان زیادی شلوغ به نظر نرسد می توانیم به جای روبان از چسب نواری استفاده کنیم.

آموزش کادوپیچی لباس هایی که جعبه دارند

اگر لباسی که به عنوان هدیه تهیه کرده ایم، خودش جعبه دارد. می توانیم از همان جعبه استفاده کنیم و فقط یک روبان ساده دور جعبه اش بپیچیم. یا اگر نمی خواهیم انقدر ساده باشد می توانیم با یک کاغذ کادو آن را کادوپیچی کنیم و یک شاخه گل نیز روی آن بچسبانیم.

آموزش کادوپیچی لباس به وسیله ساک

یکی از روش های جدید و مدرن برای آموزش کادوپیچی لباس استفاده از ساک های شیک می باشد. در این روش، ما می توانیم از ساک های هدیه که در طرح ها و رنگ های متنوعی وجود دارند استفاده کنیم و لباسمان را به همراه پوشال و شاخه گل داخل آن قرار دهیم.

همچنین بخوانید  بهترین هدیه برای متولدین آذر

آموزش کادوپیچی لباس در جعبه ها یا شیشه های استوانه ای

یکی دیگر از روش های جالب در آموزش کادوپیچی لباس ها، استفاده از جعبه ها یا شیشه های استوانه ای می باشد. در این روش اصولا هدیه باید بلوز یا تیشرت باشد، به طوری که لباس را از حالت تا کردن معمولی اش خارج می کنیم و به صورت لوله ای شکل می بندیم سپس داخل جعبه یا شیشه استوانه ای می گذاریم و دور آن را روبان را به صورت استوانه ای می بندیم.

آموزش کادوپیچی به وسیله ساک های کیسه ای

این روزها در اکثر مغازه ها و بوتیک های لباس های بچه گانه فروشی به جای استفاده از ساک های پلاستیکی یا مقوایی از کیسه های پارچه ای زیبا برای کادوپیچی لباس کودکان استفاده می کنند که از یک طرف یک بند به آن وصل می باشد و با کشیدن آن سر کیسه جمع می شود، که ایده بسیار جالب و زیبایی به عنوان کادوپیچی لباس های کودکان به شمار می رود.

چند نکته جالب برای کادوپیچی لباس

آموزش کادوپیچی لباس

در آموزش کادوپیچی لباس نکته های ریز اما مهمی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنیم:

  • ابتدا اینکه برای کتدوپیچی حتما قیچی، چسب، روبان و تمام وسایل مورد نیاز را باید در کنارمان داشته باشیم تا وسط کار به مشکل بر نخوریم و کادوپیچی مان نا مرتب نشود.
  • دوم اینکه، برای کادوپیچی لباس اگر وقتمان کم بود و زمان برای خرید جعبه یا کاغذ کادو نداشتیم، لزومی ندارد که از این وسایل استفاده کنیم، بلکه می توانیم از یک برگه ساده استفاده کنیم و با دست خطی زیبا یک بیت شعر ساده یا یک طراحی زیبا بر روی آن بنویسیم یا بکشیم و با آن لباسمان را کادوپیچی کنیم.
  • همچنین هنگام کادوپیچی لباس باید نهایت دقت را بکنیم که لباسمان داخل کاغذ کادو چین نخورد یا تا نشود، چراکه تا شدن لباس زیر کاغذ کادو باعث می شود که کادوپیچی ما هم آن تمیزی و زیبایی مخصوص را نداشته باشد.
  • نکته جالب دیگر این است که هنگام کادوپیچی از کاغذ کادوهای قدیمی استفاده نکنیم، این روزها انواع کاغذ کادو در جنس و طرح های متفاوت همانند: مخمل، پارچه ای، پلاستیکی، زرورقی و … وجود دارند که می توان از ان ها برای تنوع دادن به کادوپیچی مان استفاده کنیم.
همچنین بخوانید  به همکار خانم چه هدیه ای باید بدهیم؟

خرید ماگ با طرح دلخواه