سورپرایز تولد هایی که نمی‎توانید نادیده بگیرید

سورپرایز تولد

اطرافیانمان را در روز تولدشان غافلگیر کنیم

همه ی ما هنگامی که نزدیک به روز تولد یکی از اعضای مهم زندگی مان می شویم، در فکر این هستیم که بهترین هدیه را به عنوان سورپرایز تولد برای او فراهم کنیم. این هدیه می تواند یک جشن بزرگ، یا یک جشن کوچک دو نفره به همراه یک هدیه و کادویی به یاد ماندنی باشد.

روز تولد یکی از مهم ترین و بهترین روز های زندگی یک فرد است، به همین دلیل ما هم با برنامه ریزی برای یک غافلگیری خوب می توانیم آن روز را شیرین تر و به یاد ماندنی تر بسازیم. ایده های زیاد و جالبی برای سورپرایز تولد وجود دارد که در این پست می خواهیم راجع به آن ها صحبت کنیم.

ایده هایی جالب برای سورپرایز تولد

سورپرایز تولد

ایده هایی برای سورپرایز تولد اطرافیانمان وجود دارد که که با توجه به جنسیت و سنشان، می توانیم بهترین گزینه را انتخاب کنیم، می توانیم لحظه های خاطره انگیزی برای کسی که دوستش داریم، بسازیم و همچنین میزان عشق و علاقه مان را به او نشان دهیم. قبل از اینکه تصمیم بگیریم چه هدیه ای برای سورپرایز تولد مناسب است، باید بدانیم که چه مراحلی را لازم است انجام بدهیم.

چطور خود را آماده کنیم؟

سورپرایز تولد

 • قبل از هر حرکتی، ابتدا باید زمان دقیق و محل مناسب برای برگزاری یک جشن، دورهمی یا مهمانی دو نفره را مشخص کنیم.
 • سپس باید تصمیم بگیریم که تا چه اندازه تصمیم داریم که سورپرایزمان بزرگ باشد، سپس بر همان اساس مهمان ها را دعوت کنیم.
 • بعد از این مراحل، باید به تهیه لوازم مورد نیاز برای سورپرایز تولد بپردازیم. مثل لوازم تزئینی، خوراکی و … .
 • در آخر به مهم ترین قسمت ، یعنی انتخاب هدیه می رسیم. ما در انتخاب و تهیه هدیه باید نهایت دقت را بکنیم تا دقیقا همان چیزی که مورد علاقه شخص است را گرفته باشیم تا خوشحال شود.
همچنین بخوانید  کادوپیچی فانتزی | کادوتو خوشگل کن

راهکار هایی برای تزئین هدیه تولد

سورپرایز تولد

از آن جایی که هدیه جزو مهم ترین و دلنشین ترین قسمت سورپرایز تولد محسوب می شود، ما می توانیم با استفاده از ایده های خلاقانه در هنگام دادن هدیه فرد مورد نظرمان را بیشتر غافلگیر کنیم.

از جمله روش های تزئین کادو می توان راه های زیر را پیشنهاد داد:

 1. هدیه مان را داخل بادکنک هایی که مخصوص گذاشتن هدیه هستند قرار بدهیم، و از فرد مورد نظرمان بخواهیم بادکنک را بترکاند تا بتواند هدیه مان را ببیند.
 2. اگر هدیه ما کوچک است، مانند انگشتر، یا هر وسیله کوچک دیگری، آن را به ترتیب در جعبه های کادو از بزرگ به کوچک بگذاریم، تا با دیدن هدیه اصلی مان شگفت زده بشود.
 3. می توانیم هدیه را در داشبورد ماشین فرد مورد نظرمان بگذاریم، سپس با او تماس بگیریم و بگوییم که داخل داشبورد را نگاه کند تا غافلگیر شود. البته باید مراقب باشیم که در حین رانندگی نباشد!
 4. یک فیلم از دوران با هم بودنمان که شامل عکس های یادگاری یا حتی فیلم های کوچک کوچک می باشد را تهیه کنیم و وسط مهمانی، یکباره به نمایش در بیاوریم، این کار حتما عشقمان را خوشحال می کند.
 5. وانمود کنیم که تولدش را به خاطر نداریم و فراموش کرده ایم و می خواهیم با دوستانمان به گردش برویم، سپس تدارکات سورپرایز تولد را ببینیم و از یکی از دوستان یا آشنایان مشترکمان بخواهیم که او را به محل مورد نظر بیاورد.
 6. توسط بازی هدیه را به او بدهیم، به این طریق که چندین جعبه کادو بگیریم، و داخل هر کدام یک هدیه قرار بدهیم. سپس به او بگوییم که درون یکی از جعبه ها هدیه قرار دارد و بقیه پوچ هستند، در این صورت با باز کردن هر جعبه با یک هدیه متفاوت رو به رو می شود.
 7. یک سبد بزرگ گل، به همراه هدیه اصلیمان تهیه کنیم، و با پست به محل کار یا منزل فرد مورد نظرمان بفرستیم، و برای آخر شب هم یک دورهمی ترتیب بدهیم و دوستان و آشنایان دوست داشتنی مان را هم دعوت کنیم، تا یک شب رویایی و به یاد ماندنی برای سورپرایز تولد محبوبمان رقم بزنیم.
 8. بر روی کیک تولد، عکس فرد مورد نظرمان را بزنیم و یک جمله عاشقانه کوتاه بر روی یک کارت بنویسیم و در کنار کیک قرار دهیم، با این کار هم سورپرایزش کرده ایم، هم عمق علاقه مان را نشان داده ایم و هم حرف های دلمان را برایش نوشته ایم.
همچنین بخوانید  هدیه عاشقانه را چگونه باید انتخاب کرد؟

راه کار ها و ایده های مختلف و جالبی برای سورپرایز تولد وجود دارد، که ما با توجه به هزینه ای که در نظرگرفته ایم و همچنین علایق کسی که دوستش داریم، می توانیم مناسب ترین و بهترین آن ها را انتخاب کنیم.