بهترین هدیه برای بیماران در هنگام عیادت

هدیه برای بیماران

ضرورت دادن هدیه برای بیماران

 از گذشته تا به امروز عیادت و خرید هدیه برای بیماران در اکثر فرهنگ‌ ها و جوامع وجود داشته است. احتمالا برای خود ما هم پیش آمده که یکی از دوست یا نزدیکان مان در بیمارستان بستری بشود و ما به عیادت او برویم.

ممکن است گاهی از خود بپرسیم، که رفتن به نزد بیمار و دادن هدیه به او چه دردی را دوا می کند، حتی ممکن است حس مزاحمت به ما دست بدهد. اما نکته مهم این است که، بردن هدیه برای بیمار و به عیادت او رفتن گاهی اثربخشی موثرتری، نسبت به دارو های مختلف دارد. چراکه وجود ما در کنار او نه تنها آرامش روحی را برای او به ارمغان می آورد، بلکه به سلامت روح و جسم او هم کمک بیشتری می کند.

درست است عیادت بیماران در اغلب اوقات باعث مزاحمت نمی شود، اما رفت و آمد مکرر باعث گرفتن وقت استراحت و دوره ی درمانی بیمار ما خواهد شد.

با بردن هدیه برای بیماران آن ها را خوشحال کنید

هدیه برای بیماران

از آن جایی که محیط بیمارستان یک محیط حساس می باشد، ما اجازه بردن هر نوع هدیه ای را نداریم. در نتیجه باید انتخاب های خود را بشناسیم، که هم مناسب باشد و هم بیمار ما را خوشحال کند. از جمله هدایای مناسب برای محیط بیمارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. گل:  گل ها با توجه به زیبایی و طراوتی که دارند می توانند انرژی و روحیه مثبتی را در بیمار ما به وجود بیاورند و باعث سرحالی و سرزندگی او بشوند.
  2. مجله و کتاب: از آن جایی که بیماران در بیمارستان ها مجبور هستند که یک مدت زمان خاصی را فقط در آن جا استراحت کنند، امکان دارد که این یکنواختی روحیه شان را تضعیف کند و باعث خستگی بیشتر آن ها شود، به همین دلیل خریدن کتاب یا مجله به عنوان یک هدیه برای بیمار در بستر، باعث می شود که لحظات او سریع تر سپری شود.
  3. بازی های فکری: اگر رده سنی بیمار طوری است که به بازی و بازی کردن علاقه دارد، می توانیم با تهیه بازی های فکری به عنوان هدیه آن ها را خوشحال کنیم. همچنین بیمار ما می تواند با استفاده از این بازی های فکری خود را سرگرم کند و روحیه ای تازه بگیرد.
  4. تهیه بسته های مراقبتی: یک بسته مراقبتی، هدیه ای کارآمد و مناسب برای مراقبت از بیمارمان در طول اقامتش در بیمارستان محسوب می شود. می توانیم لوازمی که باعث می شود، ماندن در بیمارستان برای آن ها راحت تر باشد را تهیه کنیم. به عنوان مثال یک کرم دست خوب، اسپری های خوش بو کننده بدن، دستمال مرطوب، ضد عفونی کننده های دست و … مناسب ترین لوازم مراقبتی به عنوان هدیه برای بیماران می باشند.
  5. لباس های راحت و زیبا: اگر وضعیت جسمانی بیمار ما طوری است که در طول درمان می تواند لباس هایش را عوض کند، تهیه لباس جدید قطعا باعث خوشحالی او خواهد شد.
  6. شیرینی یا کمپوت: از جمله هدایایی که اکثر افراد در هنگام عیادت برای بیمارانشان می برند، شیرینی ها و شکلات ها یا کمپوت ها می باشند. که خوردن آن ها باعث ایجاد انرژی بیشتر در بیمار و بهبود سریع تر او می شود.
همچنین بخوانید  ایده برای جشن بازنشستگی

لبخند، بهترین هدیه برای بیماران

هدیه برای بیماران

سلامتی گوهری است گرانبها که باید قدر آن را بدانیم. اما اگر از دوستان و یا نزدیکان مان دچار بیماری شدند، حتما با روی گشاده به عیادتشان برویم. همچنین سعی کنیم با لبخند و شادی به آن ها روحیه بدهیم، تا هرچه سریع تر بهبود یابند و حالشان خوب بشود. حتی لبخند و شادی را در رابطه با بیمارانی که امید زیادی به علاج و درمان آن ها نیست هم فراموش نکنیم. چراکه لبخند در بهبود روحیه و همچنین جسم بیماران معجزه می کند.

سفارش زیورآلات