هدیه برای متولدین اسفند

هدیه برای متولدین اسفند

خصوصیات اخلاقی متولدین ماه اسفند

برای اینکه بتوانیم بهترین و مناسب ترین هدیه برای متولدین اسفند را تهیه کنیم، لازم است که تا حد مطلوبی با خصوصیات اخلاقی و روحی این افراد آشنا باشیم. متولدین اسفند افرادی فروتن و معنوی هستند. آنها مهربان٬ صبور و منعطف می باشند. دارای طبیعت و روحیه ای دوستانه و با محبت هستند. روح حساس متولد اسفند باعث شده انسان های خیرخواه و هم نوع دوستی باشند. آنها راه به دنیای درون خود را می یابند و به راحتی می توانند به خودشان روحیه بدهند. همچنین اکثر اسفند ماهی ها تا حدودی درون گرا هستند.

سفارش لیوان جادویی

سمبل متولدین ماه اسفند به شکل دو ماهی است که نشان دهنده تحرک و سر زندگی این افراد می باشد، نام این سمبل هم حوت است که نشان دهنده آخرین ماه از سال می باشد. و همچنین عنصر متولدین ماه اسفند نیز آب می باشد که این عنصرهم همانند سمبل ماهشان نشانه ی حیات و سرزندگی است.

بهترین هدیه برای متولدین اسفند ماه چه چیزهایی است؟

هدیه برای متولدین اسفند

برای اینکه بخواهیم تصمیم بگیریم که مناسب ترین هدیه برای متولدین اسفند ماه چیست، علاوه بر خواندن لیست زیر باید سلیقه و علایق شخص مورد نظرمان را هم در نظر بگیریم تا بتوانیم بهتریم هدیه را برای او فراهم کنیم.

لیستی از بهترین هدایا برای متولدین آخرین ماه سال

  • کتاب: متولدین اسفند اغلب در دنیای خیالی و رویا های خود به سر می برد. خلاقیت آنها و تخلیات بکری که دارند٬ سبب شده تمایل زیادی به خواندن کتاب های فانتزی داشته باشند. به همین دلیل این افراد عاشق کتاب ها و رمان های علمی تخیلی٬ هستند. در واقع چیزی هایی که آنها را به دنیایی فراتر از دنیای واقعی دعوت می کند می تواند بهترین هدیه برای متولدین اسفند باشد.
  • لوازم تزیینی سنتی: اسفند ماهی ها علاقه بسیار زیادی به وسایل سنتی و تزیینی دارند. مثلا تندیس ها یا مجسمه هایی از چهره ی افراد مشهور یا حتی سوغاتی شهر های شمالی کشور که حالت حصیری و چوبی دارند، هدایای خوشحال کننده ای برای این افراد می باشد.
  • گلدان: متولدین آخرین فصل زمستانی سال بر خلاف این که در ماه سرد سال به دنیا آمده اند، علاقه بسیار زیادی به طبیعت دارند. به همین دلیل دادن یک گلدان که در آن یک درختچه کاشته شده یا یک گل زیبا وجود دارد می تواند هدیه مناسبی برای متولدین این ماه باشد.
  • وسایل شنا: همانطور که گفتیم عنصر متولدین ماه اسفند آب می باشد، شاید همین دلیلی است که این افراد علاقه بسیاری به شنا کردن دارند. با این وجود تهیه وسایل شنا همانند لباس شنا، دماغ گیر، عینک یا کلاه شنا به عنوان هدیه برای متولدین اسفند انتخاب خوب و مناسبی می باشد.
  • کفش: نکته مهمی که در هنگام خرید کفش به عنوان هدیه برای متولدین اسفند ماه باید به آن توجه کنیم، این است که این افراد همیشه ترجیح می دهند کفش هایی را بپوشند که پاهایشان در آن راحت ترین حالت ممکن را داشته باشد. به همین دلیل ما می توانیم از کفش های طبی یا کتونی های نرم به عنوان کادو برای آن ها استفاده کنیم.
  • شمع: یکی دیگر از وسایل تزئینی که همیشه در خانه اسفند ماهی ها دیده می شود شمع است. به خصوص شمع های بودار و عود ها بیشتر مورد علاقه اسفند ماهی ها قرار می گیرند.
  • جعبه جواهرات: اسفند ماهی ها اصولا افراد مرتب و منظمی نیستند و هر کدام از وسایل شان را یک جا می گذارند. به همین دلیل همیشه به یک جعبه کوچک روی میزشان برای جواهراتشان که بتوانند به آن ها نظم و ترتیب بدهند احتیاج دارند.
  • لوازم نقاشی: یکی دیگر از علایق اسفند ماهی ها این است که خلاقیت ها و رویا هایشان را بر روی برگه بیاورند و آن را نقاشی کنند. به همین دلیل خریدن وسایل نقاشی همچون قلمو، پالت، تخته شاسی و … می تواند بهترین هدیه برای متولدین اسفند ماه باشد.
  • بلیط تئاتر یا موزه: همانطور که گفتیم متولدین ماه اسفند به دیدن وسایل سنتی و قدیمی به خصوص در موزه، و یا دیدن تئاتر های هنری و با مسما علاقه بسیاری دارند. بر همین اساس بردن آن ها به تئاتر یا موزه باعث خوشحالی شان می شود.
همچنین بخوانید  هدیه شب یلدا

چند نکته جالب در مورد خانم ها و آقایان متولد ماه اسفند

هدیه برای متولدین اسفند

آنچه برای گرفتن هدیه برای متولدین اسفند ماهی ما مهم است٬ این است که به او و علایقش توجه کرده باشیم و هدیه مان را با اشتیاق و با توجه به روحیات او انتخاب کرده باشیم. اینکه هدیه ما چقدر به شخصیت او نزدیک است٬ خیلی مهم تر از مبلغی است که برای تهیه آن در نظر گرفته ایم. از آنجا که اسفند ماهی ها اکثرا مهربان هستند٬ شاید متوجه نشویم که آیا هدیه شما را دوست داشته اند یا خیر؟ ولی کاری که می توانیم انجام دهیم و مطمئنا او را خوشحال خواهد کرد٬ این است که هدیه اش را هنرمندانه کادوپیچ کنیم. چراکه نوع تزیئن و کادو پیچی هدیه اهمیت بسیار زیادی برای متولدین این ماه دارد.

سفارش چراغ خواب سه بعدی