انتخاب بهترین هدیه برای متولدین آبان

هدیه برای متولدین آبان

خصوصیات اخلاقی متولدین آبان ماه

متولدین آبان ماه٬ در ظاهر آرام و البته پر از شور و نشاط و جذابیت هستند. نگاه موشکافانه و تیزبین متولدین این ماه به مسائل و اطرافیانشان باعث شده است که تهیه هدیه برای متولدین آبان ماه کمی مشکل باشد. متولدین این ماه نگاهی عمیق و متفاوت نسبت به دیگران دارند. توجه زیادی به راستگویی و صداقت داشته و برای افرادی که با آن ها صادق هستند دوست فوق العاده ای خواهند بود.

سفارش لیوان جادویی

شاید در برخورد اولیه با این افراد دقت نکنید، اما وقتی با آن ها صمیمی باشید، متوجه روحیه پر نشاط و مهربانشان می شوید. همچنین این افراد در دوستی ها و روابطشان بسیار وفادار بوده و می توانند دوست و همدم خوبی برای دیگران باشند. برای تهیه و خرید کادو و هدیه برای متولدین آبان ماه باید در نظر داشته باشیم که این افراد انسان هایی مستقل و خود ساخته هستند و گاهی به خلوت کردن با خود احتیاج دارند. شاید این خصوصیت در انتخاب هدیه برای متولدین آبان ماه به ما کمک کند.

سمبل متولدین این ماه عقرب است، این سمبل نشانگر شخصیتی سرسخت و در عین حال مهربان و خونگرم می باشد.

بهترین هدیه برای متولدین آبان ماه چیست؟

هدیه برای متولدین آبان

متولدین ماه آبان علاقه زیادی به هدیه گرفتن دارند به حدی که گاهی خودشان برای خودشان هدیه می گیرند. همچنین نوع بسته بندی و کادو پیچی هدیه برایشان بسیار ارزشمند است و توجه زیادی به آن می کنند.

در خرید هدیه برای متولدین آبان ماه ، موارد زیر را هم مدنظر قرار دهید

 • کتاب هایی با محتوای سنگین و عمیق: از آن جایی که متولدین ماه آبان افرادی هستند که نگاه عمیقی به زندگی دارند، علاقه بساری هم به خواندن کتاب هایی با محتواهایی عمیق و تفکر بر انگیز دارند، همانند کتاب هاب فلسفی، علمی و … .
 • فیلم: نشستن در کنار دوستان و گذراندن وقت در کنار آن ها و دیدن فیلم جزو تفریحات مورد علاقه متولدین ماه آبان می باشد، در نتیجه به عنوان یک دوست وقتی به منزلشان می رویم خرید یک یا چند فیلم می تواند خوشحال کننده ترین هدیه برای متولدین آبان باشد.
 • زیور آلات: متولدین آبان ماه همیشه دوست دارند از زیور آلات خاص و متفاوت استفاده کنند، مثلا گردنبند هایی که محفظه مانند باشد و بتوان در آن عکس گذاشت یا گردنبند ها و دست بند های تک سنگ، از زیور آلات مورد علاقه متولدین این ماه است و تهیه آن ها به عنوان هدیه برای متولدین آبان ماه آن ها را خوشحال می کند.
 • بازی های فکری: آبان ماهی ها اصولا دوست دارند که با حدس و گمان و تفکر به نتیجه در مورد یک مسئله برسند، به همین دلیل تهیه بازی های فکری به عنوان هدیه برای متولدین آبان ماه می تواند ایده جالبی باشد.
 • گل: متولدین ماه عقرب با توجه به روحیه لطیفشان، از خریدن گل یا گرفتن گل به عنوان هدیه بسیار خرسند می شوند، گل مورد علاقه متولدین این ماه داوودی است که می تواند هدیه مناسبی برایشان باشد.
 • بلیط سفر های دریایی: از جمله تفریحاتی که متولدین آبان ماه را بسیار خوشحال می کنند و می تواند خاطره خوبی برای آن ها بسازد، سفر به نقاط مختلف از طریق دریا می باشد، در نتیجه ما می توانیم با تهیه بلیط سفر های دریایی برای متولدین آبان ماه آن ها را سورپرایز کنیم.
 • یاقوت زرد: سنگ مخصوص متولدین آبان ماه یاقوت زرد می باشد، در نتیجه ما می توانیم با تهیه یک گردنبند یا دستبندی که در آن از این سنگ استفاده شده علاوه بر خوشحال کردن این افراد، هدیه ای را تهیه کرده باشیم که برایشان خوش یمنی و انرژی مثبت هم دارد.
 • لوازم دست ساز: اشخاص متولد ماه آبان، طرفدار سر سخت لوازم و وسایل دست ساز می باشند و اکثرا از این نوع وسایل در منزل و محیط کارشان استفاده می کنند.
 • لوازم آرایشی: خانم هایی که در این ماه متولد می شوند، به آراستگی ظاهرشان اهمیت زیادی می دهند، به همین دلیل تهیه لوازم آرایشی در غالب هدیه برای متولدین آبان باعث خوشحالی آن ها می شود.
 • صندوق های رمز دار: یکی دیگر از لوازمی که تهیه آن به عنوان هدیه برای متولدین آبان ماه جالب است و برایشان خاص و دلنشین است، صندوق های رمز دار در سایز های متفاوت می باشد.
همچنین بخوانید  ایده های خلاقانه برای هدیه ولنتاین

نکاتی که بهتر است در مورد متولدین ماه آبان بدانیم

هدیه برای متولدین آبان

دانستن و شناختن یک سری نکات و خصوصیات در مورد متولدین این ماه می تواند کمک به سزایی در هنگام خرید هدیه برای متولدین آبان ماه به ما بکند. از جمله این خصوصیات می توان به نکات زیر اشاره کرد:

 1. متولدین ماه آبان به رنگ های گرم، مانند رنگ های مشکی و قرمز علاقه زیادی دارند.
 2. در هر موقعیتی به شیک بودن و خاص بودنشان توجه می کنند و برای آن ارزش زیادی قائلند.
 3. ترجیح می دهند برای دادن هدیه به آن ها، سورپرایزشان کنیم، مثلا هدیه را داخل میزشان قرار دهیم یا یواشکی برایشان ترتیب یک جشن را بدهیم.
 4. در انجام کار ها افراد بسیار موفق، و در هنگام کار و شراکت بسیار وظیفه شناس می باشند.

سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه