هدیه دوستانه و ۶ نکته برای خرید بهترین کادو

هدیه دوستانه

   حتما تا به حال برایتان پیش آمده‎­است که در فکر تصمی‎م­گیری برای خرید یک هدیه دوستانه یا یک کادوی تولد مانده باشید. در نگاه اول خرید یک هدیه برای بهترین دوست که زمان زیادی را با او می‎­گذرانید و شناخت خوبی از وی دارید، آسان به نظر می‎­رسد اما قسمت مشکل ماجرا جایی است که در هیاهوی بازار و انتخاب­‎های متعدد سردرگم شد‎هاید. چه بسیار روابطی که به خاطر انتخاب­‎های نادرست و اشتبا‎هات پیش پا افتاده به سردی گراییده‎­اند. در ادامه به بررسی چند نکته برای خرید یک هدیه دوستانه پرداخته می‎­شود تا این نگرانی برای همیشه از ذهن شما پاک شود.

سفارش چراغ خواب سه بعدی

پول نقد هدیه دوستانه نیست

اولین و مهمترین نکته این است که وجه نقد انتخابی بسیار بد برای یک هدیه دوستانه یا کادوی تولد است. زمانی که دوست شما با یک پاکت پول مواجه می­شود و جمله کلیش‎های ” نمی‎دونستم چی دوست داری. گفتم پول بهت بدم که هر چی خواستی خودت بخری”  را از شما می‎­شنود احساسی دوگانه در او شکل می‎­گیرد که دوست نزدیکش حتی برای او وقت نگذاشته تا هدیه‎هایمناسب بخرد و یا اینکه کجای راه را اشتباه رفته که دوست صمیمی‎‎­اش به شناخت کافی از او نرسیده تا بداند چه چیزی او را خوشحال می‎­کند. ممکن است که مقداری پول در یک کیف چرمی‎ و یا یک کارت هدیه که جمله‎­ای دوستانه یا عاشقانه تاثیرگذار روی آن نوشته شد‎ه‎است، از بدی هدیه دادن پول نقد بکاهد اما سعی کنید به جای این کار و با مقداری توجه و گذاشتن کمی‎ وقت هدیه‎های مناسب­تر خریداری کنید.

همچنین بخوانید  لیست هدیه برای مردان

هدیه دوستانه 3

هدیه دوستانه را به موقع می‎­دهند

هدیه بزرگی که با یک هفته تاخیر داده شود به مراتب بدتر از هدیه کوچکی است که به موقع و در تاریخ درست داده می‎­شود. وقت شناسی باعث می‎­شود تا دوست شما احساس مهم بودن و دوست داشته شدن داشته باشد و بزرگترین خیانت در دوستی، گرفتن این حس از طرف مقابل است. بنابراین سعی کنید مناسبت­‎های مهم را فراموش نکنید و با برنامه ریزی قبلی اقدام به خرید هدیه دوستانه خود بکنید.

بسته بندی هدیه دوستانه مهمترین کار است

حتی کارخانه تولید کننده مواد غذایی که هیچ رابطه عاطفی با ما ندارد، می‎­کوشد تا بسته بندی­ شکیل، متنوع و زیبا را برای محصولات خود تدارک ببیند تا دل مشتری را به دست آورد. همانگونه که با کیفیت­ترین محصولات،  بدون بسته­ بندی ارزش بالایی ندارند، گرانقیمت­ترین و بهترین هدیه دوستانه نیز بدون بسته ­بندی زمخت و آزاردهنده است.کاری نکنید دوستتان احساس کم اهمیت بودن کند. برای انتخاب کاغذ کادو وقت بگذارید و هدیه خود را با توجه به سن و علایق دوست خود بسته­ بندی کنید.

هدیه دوستانه 2

علاوه بر پول، احساس خود را نیز برای هدیه دوستانه خرج کنید

سرد بودن و بر زبان نیاوردن احساسات و عواطف کسی را بزرگ نمی‎­کند. انسان­‎ها دوست دارند علاقه را هم در رفتار و هم در گفتار دوستانشات حس کنند. دنیا کوتاه­تر از آن است که همیشه وقت برای گفتن یک جمله عاشقانه و دوستانه وجود داشته ­باشد. پس در کنار هدیه خود یک کارت پستال که احساس واقعی خود را نسبت به دوستتان در قالب زیباترین جملات و یا خاطرات مشترک نوشته‎اید، قرار دهید.

همچنین بخوانید  هدیه برای نامزد

هدیه دوستانه

هدیه دوستانه به ماندگاری خاطر‎ه‎ای لذت­بخش

برای ماندگار بودن یک هدیه دوستانه احتیاجی به خرید عروسک، کتاب و لباس نیست. ایجاد یک خاطره پر از شادی برای دوستانتان بهترین و پایدارترین هدیه است. با توجه به علایق و سرگرمی‎­‎های عزیزانتان هدیه­‎های مبتکرانه بدهید. ممکن است بزرگترین آرزوی کسی حضور در کنسرت خوانند‎ه‎ای خاص و یا تئاتری منحصربفرد باشد. پس آن را برآورده کنید. تدارک سفری به دل طبیعت، برنامه ­ریزی تفریحی گروهی و دوستانه مانند پینت­بال، شهربازی، پاراگلایدر و در نهایت صرف شام در محیطی دوستانه و یا رستورانی که خاطرات مشترک زیادی در آن برای شما وجود دارد از جمله بهترین هدایای دوستانه است.

کادوی ولنتاین - سفارش جاسوئیچی ست قلبی