هدیه دوستانه

هدیه دوستانه

هدیه دوستانه برای یک همدم

یکی از شیرین ترین و فوق العاده ترین کارهایی که هر فردی حداقل یک بار در زندگی اش انجام داده است، تهیه یک هدیه دوستانه برای بهترین دوست و رفیقش می باشد.

کادوی ولنتاین - سفارش جاسوئیچی ست قلبی

در زندگی همه ی ما، قطعا شخصی وجود دارد که با تمام وجود او را دوست داریم و نوع احساس مان به او، با بقیه افراد زندگی مان فرق دارد. همه ی راز هایمان با اوست، درد و دل کردن هایمان، تفریحاتمان و لحظه های خوب و بد مان با فردی است که او را دوست و همدم می نامیم، بنابراین وقتی مناسبتی مثل تولد، سالگرد دوستی و یا حتی ازدواجش می رسد، همه ی تلاشمان را می کنیم تا ایده آل ترین هدیه دوستانه ممکن را برای او انتخاب کنیم.

هدیه دوستانه زیبا

بهترین هدیه را انتخاب کنیم

 

شاید فکر کنیم که انتخاب یک هدیه دوستانه کاری بسیار راحت است، چراکه ما ریز و درشت خلقیات و علایق او را می دانیم. اما باید بگوییم که انتخاب یک هدیه دوستانه برای یک رفیق و دوست صمیمی کاری بسیار مشکل و دشوار است، چونکه ما موظف هستیم که برای احترام و نشان دادن میزان علاقه و سلیقه مان هم که شده بهترین و مناسب ترین هدیه دوستانه را برای او تهیه کنیم.

بهترین هدیه دوستانه ای که می توانیم انتخاب کنیم

اینکه ما با یک نفر صمیمی هستیم، یعنی اینکه او را و علایق او را حتی بیشتر از خودش می شناسیم و دقیقا می دانیم که چه چیز هایی را می پسندد یا نمی پسندد، اما این ها دلایل کافی و قاطعی برای انتخاب یک هدیه دوستانه مناسب نیست. چراکه ما در هنگام تهیه یک هدیه برای دوست و رفیقمان باید این موضوع را در نظر بگیریم که با دیدن چه هدیه ای شگفت زده می شود و دیدن چه هدیه ای او را بیشتر از همه خوشحال می کند.

همچنین بخوانید  هدیه برای متولدین دی ماه

یک هدیه دوستانه ایده آل

هدیه دوستانه مناسب

ما با یک برنامه ریزی درست و حسابی قادر هستیم که بهترین هدیه دوستانه را تهیه کنیم و در کنارش تدارکاتی را در نظر بگیریم، تا باعث خوشحالی دوست و همدم زندگی مان شود.

در این قسمت لیستی از بهترین هدایای دوستانه داریم که با هم به خواندنشان می پردازیم:

  • اپل واچ: این روزها همه ی جوان ها درگیر تکنولوژی و به روز کردن لوازم ارتباطی شان هستند، اگر دوست ما هم یکی از این دسته افراد است، بهترین هدیه دوستانه ای که می توانیم برای او بخریم و خوشحالش کنیم اپل واچ می باشد.
  • دوربین: یکی از وسایلی که همیشه در جمع های دوستانه وجودش الزامی است، یک دوربین عکاسی حرفه ای می باشد تا بتوانیم به وسیله آن تمامی لحظاتمان را ثبت و ضبط کنیم و بعده ها با دیدنشان خاطرات خوبمان جلوی چشم مان تداعی شود.
  • کتاب: از آن جایی که ما با سلیقه و روحیات دوستمان آشنا هستیم، یکی دیگر از هدایایی که مناسب است برای او تهیه کنیم، کتاب می باشد. ما می توانیم با شناختی که از سلیقه دوستمان داریم بهترین کتاب را با عنوان و محتوایی که مورد پسندش است تهیه کنیم.
  • عروسک: اکثرا فکر می کنیم که هدیه ای که عروسک مانند باشد فقط مخصوص دوست دختر ما یا یک کودک می باشد، اما این عقیده اشتباه است، چراکه هم آقایان و هم خانم های جوان علاقه بسیاری به گرفتن عروسک های با نمک به عنوان یک هدیه دوستانه دارند.
  • ساعت مچی: شیک ترین هدیه دوستانه ای که ما می توانیم برای دوست خوبمان خریداری کنیم، یک ساعت مچی، درست مطایق سلیقه او می باشد. چراکه ساعت های مچی در طرح های بسیار متنوعی وجود دارند که مناسب برای افراد سخت پسند نیز می باشد.
  • تابلو: یکی از آن دسته هدایایی که تهیه کردن آن برای دوستمان به عنوان هدیه بسیار حرکت جالبی است، تابلو می باشد. چراکه ما می توانیم به جای خریدن یک تابلوی معمولی عکس خودمان به همراه دوستمان را بر روی یک تابلو چاپ کنیم و به او هدیه دهیم.
  • کیف: بهترین هدیه ای که می توان برای یک دوست انتخاب کرد، کیف می باشد. از آن جایی ک کیف ها مدل های بسیار متنوعی دارند، ما می توانیم بر اساس نوع تیپ دوستمان مناسب ترین کیف را برای او انتخاب کنیم. مثلا اگر اسپرت پوش است، یک کوله ی زیبا یا اگر کلاسیک پوش است یک کیف چرم دستی بهترین هدیه دوستانه به حساب می آبد.
همچنین بخوانید  بهترین هدیه کریسمس