بهترین هدیه ای که می توان برای روز معلم خرید.

کادوی روز معلم چی بخریم

معلم، جزوی از خانواده ی ما

سوال همه ی دانش آموزان این روز ها که نزدیک به روز معلم هستیم این است که، کادوی روز معلم چی بخریم و چگونه از فردی که به ما دانش می آموزد تقدیر و تشکر کنیم؟

برای تهیه بهترین هدیه برای معلم مان، باید دقت کنیم که نوع و سبک هدیه مان کاملا متفاوت با هدیه ای است که برای خانواده یا دوستانمان تهیه می کنیم، چراکه جایگاه معلم نیز در زندگی ما کاملا متفاوت می باشد.

چه هدیه ای برای چه معلمی

کادوی روز معلم چی بخریم

اینکه معلمی که تصمیم داریم برای او هدیه تهیه کنیم، چه درسی را آموزش می دهد، کمک به سزایی در فهمیدن اینکه کادوی روز معلم چی بخریم به ما میکند. چراکه، ما به وسیله درسی که هر معلم آموزش می دهد، تا حدودی می توانیم با نوع روحیات و سلایق او آشنا شویم. در واقع، هدیه ای که برای معلم ورزش یا هنرمان می خواهیم تهیه کنیم، قطعا با هدیه ای که برای معلم ادبیات یا ریاضی در نظر گرفته این متفاوت خواهد بود.

به نکات ریز توجه کنیم

سفارش زیورآلات

برای پاسخ به این سوال که کادوی روز معلم چی بخریم باید بگوییم قبل از تهیه کادو، حتما باید در انتخاب آن نهایت دقت را داشته باشیم و به دنبال هدایای کلیشه ای نرویم، مثلا یک معلم درس زبان انگلیسی بی شک انواع دیکشنری را در منزل دارد و تهیه یک دیکشنری به عنوان هدیه روز معلم برای او کار بیهوده ای است و بهتر است که، به دنبال یک هدیه مناسب تر برویم.

همچنین بخوانید  چگونه جشن تولد کم هزینه بگیریم

معلم های زندگی ما

کادوی روز معلم چی بخریم

به جز معلم های عزیز و محترمی که در طول دوران تحصیلی در مدرسه به ما علم می آموزند، افراد دیگری هم در زندگی هستند، که ما آن ها را معلم خود می دانیم. چراکه، هر کدام به نحوی درسی را در زندگی به ما آموخته اند. از استاد دانشگاه گرفته تا استاد موسیقی و ورزش، تا پدر، مادر یا هر شخص با تجربه ای که یک نکته و یا درس جدید را در زندگی در اختیار ما گذاشته است. به همین دلیل، هنگامی که از خودمان می پرسیم کادوی روز معلم چی بخریم بهتر است که این افراد را نیز از قلم نیندازیم.

کادوی روز معلم چی بخریم

سفارش لیوان جادویی

نوبت به پاسخ به سوالی است که تا الان از خودمان می پرسیدیم که، کادوی روز معلم چی بخریم و چگونه معلم مان را خوشحال کنیم؟ در این قسمت لیستی از هدایای مناسب برای روز معلم انتخاب شده که می توانیم یکی از آن ها را انتخاب کنیم.

  • عطر و ادکلن: تفاوتی نمی کند که معلم ما خانم باشد یا آقا، چراکه عطر و ادکلن جزو هدایایی هستند که برای هر شخص، با هر سن و سلیقه ای مناسب اند.
  • کیف: اگر می خواهیم بدانیم که کادوی روز معلم چی بخریم باید بگوییم که کیف ها جزو بهترین انتخاب ها هستند. چراکه کیف ها در طرح و نقش ها بسیار متفاوت و کاربرد های متفوات وجود دارند و همچنین وسیله ای بسیار کاربردی برای معلم ها محسوب می شوند.

مثلا ما می توانیم یک کیف دوشی و اداری برای معلم مان تهیه کنیم، که بتواند از آن در محل کارش استفاده کند، یا یک کیف کلاسیک چرم تهیه کنیم که هم مقاوم تر است و هم شیک تر، حتی می توانیم یک کیف پول ساده و شیک نیز برای معلم عزیزمان به عنوان هدیه روزه معلم تهیه کنیم.

  • کتاب: همانطور که از نام مقدس معلم پیداست، از علم و دانش می آید. بنابراین هر معلمی عاشق کتاب و کتاب خوانی می باشد. فقط برای تهیه و انتخاب کتاب به عنوان هدیه روز معلم، باید نهایت دقت را در انتخاب کتابی با بهترین و مناسب ترین محتوا و مضمون را داشته باشیم.
  • فیلم: اگر معلم ما درسی مربوط به هنر را آموزش می دهد ،برای اینکه بدانیم کادوی روز معلم چی بخریم تا با روحیات او سازگار باشد، باید بگوییم که بهترین هدیه برای ایشان فیلم ها می باشند، چراکه اکثر هنر دوستان علاقه زیادی به فیلم و آنالیز کردن آن دارند. فقط بهتر است فیلمی که مطابق با خلق و خو معلم مان می باشد را تهیه کنیم.
  • پوشه: یکی از وسایلی که اکثر معلم ها به آن نیاز دارند، پوشه ها می باشند. شاید وقتی اسم پوشه می آید، فقط پوشه های ساده و پلاستیکی به ذهن شما برسد و پیش خودتان بگویید که اصلا هدیه مناسبی نیست، اما در اکثر لوازم تحریری ها پوشه های شیک و حتی پوشه های کلاسوری و چرم وجود دارند، که هدیه ای بسیار شیک و مناسب برای روز معلم می باشند.
  • روان نویس یا خود نویس: یکی دیگر از وسایلی که طرفداران زیادی به عنوان هدیه روز معلم دارند، روان نویس ها یا خود نویس ها می باشند. این هدایا خودشان دارای جعبه هایی شیک هستند که وجه زیبا تری به هدیه می بخشند.
  • لوازم تزئینی: شاید وقتی از خودمان می پرسیم که کادوی روز معلم چی بخریم لوازمی دور از مدرسه، کلاس و تحصیل مد نظرمان باشد و بخواهیم کمی از این فضا دور شویم. در این صورت وسایل تزئینی همچون شمع های بو دار به همراه جا شمعی یا گلدان ها، وسایل مناسبی به عنوان هدیه برای روز معلم می باشند.
همچنین بخوانید  آیا معنی هدیه دادن را می دانید؟