هدیه عروس به داماد و انتخابها

هدیه عروس به داماد

هدیه عروس به داماد و شبی به یاد ماندنی

درست است که  انتخاب و تهیه هدیه عروس به داماد کاری مشکل و سخت است، اما باید بدانیم که برای این مشکل هم، راه حل های بسیار جالب، مطلوب و شدنی وجود دارد.

از آنجایی که آقایان به وسایل محدودی به عنوان هدیه آقایان به خصوص به عنوان داماد نیاز دارند، در نتیجه لیست انتخابات ما هم تا حدودی محدود تر می شود، اما باز هم با این وجود ما بر اساس سلیقه آقای داماد می توانیم بهنرین آن ها را انتخاب کنیم.

بهترین هدیه عروس به داماد چیست؟

هدیه عروس به داماد

ما می توانیم از لیست زیر استفاده کنیم و بهترین گزینه به عنوان هدیه عروس به داماد را از بین آن ها برگزینیم، از جمله این هدایا:

 • دستبند طلا: یکی از مناسب ترین و زیبا ترین هدیه از طرف عروس به داماد دستبند طلا می باشد، چراکه هم در حالت کلی طلا در بین دیگر کادو ها جایگاه بالا تری دارد و می تواند هدیه ای مناسب برای این شرایط و مناسبت باشد، و هم هدیه ای ماندگار و همیشگی و هیچ وقت ارزشش را از دست نمی دهد.
 • ست های چرم: ست های چرم که شامل کیف پول و کمربند می باشند، می توانند مناسب ترین هدیه عروس به داماد باشند، چراکه آقا داماد می تواند از این ست های زیبا و شیک در مراسم های بعد عروسی مثل پاگشا و … استفاده کند و در بین جمع بدرخشد.
 • ساعت مچی: به عنوان شیک ترین هدیه عروس به داماد می توان به ساعت مچی اشاره کرد، از آنجایی که ما قصد خرید هدیه به عنوان یک عروس را داریم، بهتر است یک ساعت با مارک و برند معتبر تهیه کنیم و به داماد هدیه دهیم.
 • جا سوئیچی: اگر همسرمان اتومبیل دارد، می توانیم از جاسوئیچی چرم یا طلا به عنوان هدیه عروس به داماد استفاده کنیم، فقط برای انتخاب این هدیه بهتر است کمی خلاقیت به خرج دهیم، و یک جا سوئیچی ساده و معمولی تهیه نکنیم. مثلا می توانیم یک جا سوئیچی تهیه کنیم و سفارش دهیم که حرف اول اسم هردو یمان را بر روی آن حک کنند تا همیشه با دیدنش یاد و خاطره ما در خاطرش نقش ببندد.
همچنین بخوانید  خرید کادو ولنتاین 2018

سفارش جاسوئیچی با شماره دلخواه

 • زنجیر یا گردنبند طلا: اصولا آقایان علاقه ای به انداختن گردنبند ندارند، اما ما می توانیم با تهیه یک گردنبند طلای زیبا که زنجیر نسبتا کلفتی دارد نظر او را در این مورد عوض کنیم.
 • دستگاه اصلاح یا ریش زنی: از جمله وسایلی که آقایان نیاز بسیار زیادی به آن دارند دستگاه ریش زنی می باشد، بنابراین ما با تهیه این وسیله به عنوان هدیه عروس به داماد توانسته ایم قسمتی از وسایل مورد نیاز روزمره و مهمش را تهیه کنیم.
 • ست های بهداشتی اصلاح: چه همسر مان دستگاه ریش زنی دارد و چه ما تصمیم داریم این وسیله را برایش تهیه کنیم، می توانیم در کنارش از ست های بهداشتی اصلاح که شامل افتر شیو، مام، شامپو، ژیلت، خمیر ریش و … هستند به عنوان هدیه عروس به داماد استفاده کنیم.
 • کت و شلوار: اگر همسر مان تیپی کلاسیک و مردانه دارد، می توانیم یک کت و شلوار شیک و خوش دوخت را از طرف خودمان به او هدیه دهیم، که بتواند از آن در مراسم های بعدی که به عنوان تازه عروس و داماد پیش رو داریم استفاده کند.
 • لباس ورزشی: اگر همسر مان اهل ورزش کردن می باشد یا یک ورزشکار حرفه ای است، بهترین هدیه عروس به داماد در این شرایط لباس ها و ست های ورزشی است، که با انواع برند های شیک و معتبر همچون نایک، آدیداس و … در بازار وجود دارند.
 • سکه طلا: یکی از مرسوم ترین هدایا چه هدیه عروس به داماد و چه داماد به عروس و حتی خانواده هایشان به آن ها سکه طلا می باشد، در واقع سکه یک نوع پس انداز برای تازه عروس داماد ها محسوب می شود و می تواند ایده جالبی به عنوان هدیه عروس به داماد هم باشد.
 • موبایل: این روز ها استفاده از موبایل و وسایل ارتباطی مشابه موبایل همگانی شده است و جزو لوازم ضروری زندگی هر فرد می باشد، ما نیز می توانیم با تهیه یک گوشی موبایل با مارک و برند خوب باعث خوشحالی همسرمان در شب عروسی بشویم.
 • دسته گل: از رومانتیک ترین هدایای عروس داماد به یکدیگر می توان به دسته گل های با شکوه و زیبا اشار کرد، در واقع ما می توانیم برای شب عروسی مان یک دست گل بزرگ و زیبا سفارش دهیم و هنگام عروسی تقدیم همسرمان کنیم.
 • گل سینه داماد: ما می توانیم شاخه گل مورد علاقه خودمان یا شاخه گل مورد علاقه همسرمان را تهیه کنیم و داخل جیب کت و شلوار عروسی اش بگذاریم و از او بخواهیم که آن را به عنوان یادگاری برای خودش نگه دارد.
همچنین بخوانید  بهترین هدیه برای خارجی