کادوی مناسب فارغ التحصیلی

کادوی مناسب فارغ التحصیلی

ایده کادوی مناسب فارغ التحصیلی

حتماً برای شما هم پیش آمده است که به یک جشن فارغ التحصیلی یکی از نزدیکان تان دعوت شده باشید و بخواهید یک هدیه ی مناسب برای او کادو ببرید. خیلی اوقات در انتخاب این کادو سردرگم می شوید و نمی دانید برای این جشن و مناسبت چه چیزی باید هدیه داد؟ ایده های بسیاری وجود دارند که با خواندن این نوشته با برخی از آن ها آشنا می شوید و می توانید انتخاب های دقیق تری داشته باشید. تمام جنبه ها در این چند گزینه در نظر گرفته شده اند. کادوی مناسب فارغ التحصیلی می توانید از گزینه های زیر انتخاب کنید.

چراغ خواب با عکس دلخواه

– کتاب یک کادوی ایده آل برای این مناسبت است. فرد پس از اتمام تحصیل وارد کسب و کار می شود و یک کتاب با موضوع حیطه ی کاری او کمک بسیاری به او می کند. با کمی سرچ و تحقیق با این کتاب ها آشنا می شوید و بهترین آن ها را هدیه دهید.

– یک بلیط سفر هدیه دهید. با این کار خستگی چند ساله ی آن ها را به در خواهید کرد. هدیه ی سفر به جای مورد علاقه قطعاً فرد را ذوق زده خواهد کرد و اگر رابطه ی صمیمی با او دارید می توانید ترتیب یک سفر دو نفره را بدهید و حسابی خوش بگذرانید.

– خرید یک ماگ زیبا را هم در نظر بگیرید. یک لیوان در هر جایی مورد نیاز است. شما می توانید یک لیوان را برایش در نظر بگیرید که المان هایی در رابطه با دوره ی تحصیلی روی آن چاپ شده باشد. این یک ایده ی عالی برای خاطره سازی در جشن فارغ التحصیلی است.

همچنین بخوانید  کادوپیچی فانتزی | کادوتو خوشگل کن

خرید ماگ با طرح دلخواه

– عروسک های فارغ التحصیل را از یاد نبرید. عروسک های متنوعی با کلاه و لباس فارغ التحصیلی وجود دارند که یک گزینه ی با مزه برای کادو دادن هستند. حتی خود شما هم می توانید با میل و سلیقه ی خود یکی از این عروسک ها را بسازید. با اتصال یک تکه مقوا به عروسک هم می شود یک یادداشت یا یک آرزو را برای فارغ التحصیل نوشت. کادوی مناسب فارغ التحصیلی همیشه سنگین و رنگین نمی تواند باشد و قدری فانتزی بازی می تواند چاشنی کار باشد.

– زیور آلات هم پیشنهاد مناسبی هستند. اگر به دنبال یک هدیه ی لوکس برای جشن فارغ التحصیلی هستید زیور آلات اصل و اورجینال را به شما پیشنهاد می کنیم. یک هدیه که فرد را شگفت زده می کند و از حس خوب شما به خود خبردارمی شود. گردنبند ، دستبند ، ساعت ، گل سینه و … را می توان در نظر گرفت اما شاید گفت بهترین آن ها گردنبند با نگین های درخشان است.

– از ست اداری رومیزی هم به عنوان یک هدیه برای این جشن غافل نشوید. یک وسیله ی کار آمد بعد از اتمام تحصیل یک ست اداری رو میزی است. به خصوص برای افرادی که کار شرکتی و دفتری انجام می دهند. یک ست اداری رو میزی چرمی هدیه ای نفیس محسوب می شود که می توانید هدیه دهید.

– شکلات هایی با طرح های المان های دانشجویی سفارش دهید. اگر به جشن فارغ التحصیلی می روید که عاشق خوراکی است ، بهترین انتخاب برای این دسته شکلات های خوشمزه است. اگر که بتوانید شکلات هایی با طرح های دانشجویی هم سفارش دهید او را بیشتر سورپرایز می کنید !

همچنین بخوانید  تزیین اتاق تولد بزرگسالان

تمام این هدایا کادوی مناسب فارغ التحصیلی هستند ، اگر ایده های دیگری در ذهن دارید با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *