چه گلی برای هدیه دادن مناسب است

چه گلی برای هدیه دادن مناسب است

چه گلی برای هدیه دادن مناسب است ؟

خرید گل را هیچ وقت از یاد نبرید. دیدن و بوییدن گل حس تازه و زیبایی را در افراد به وجود می آورد و برای همین است که گل را به هم دیگر کادو می دهیم. گل را برای هر مناسبتی می شود کادو داد. همیشه هم این موضوع در میان بوده است که هر گلی نماد چیست. خیلی از ما مطالب گوناگونی را در این زمینه خوانده ایم. اما قصد ما در این مطلب این است که با بررسی گل ها متوجه شویم که هر کدام از آن ها سنخیت بیشتری با کدام مناسبت ها دارند و برای هر مناسبتی گل مرتبط تر با خودش را ببریم. اما چه گلی برای هدیه دادن مناسب است ؟‌ با ما همراه باشید.

سفارش لیوان جادویی

گل رز : همه ی ما این گل را خوب می شناسیم و آن را نماد عشق می دانیم. پس گل رز را به عشق خود کادو دهید. رز رنگ های مختلفی دارد. رز قرمز برای خواستگاری و روز عشق مناسب ترین گل است. رز بنفش یا رز صورتی پر رنگ نماد تشکر است پس برای وقتی که می خواهید از کسی قدردانی کنید یا هدیه ی روز معلم از این رز ها استفاده کنید.

گل آفتابگردان : برای ستایش کسی و عشق ورزیدن به او این گل را بخرید. گل آفتابگردان انتخاب مناسبی برای هدیه ی روز مادر و روز پدر است.

گل شمعدانی : برای کسی که به هدفی رسیده یا توانسته خود را در زمینه های مختلف ارتقا دهد گل شمعدانی مناسب است. برای هدیه ی منزل نو ، تبریک ارتقای مرتبه ی شغلی و علمی فرد شمعدانی هدیه دهید.

همچنین بخوانید  سورپرایز همسر با روش های خلاقانه !

گل میخک قرمز : به همسرتان در سالگرد ازدواج خود میخک قرمز بدهید. این گل مفهومی از فداکاری و عشق واقعی را در خود دارد. با هدیه دادن میخک قرمز در سالگرد ازدواج خود ، از همسرتان تشکر می کنید.

گل ارکیده : ارکیده را در مناسبت های فرهنگی به هم هدیه دهید مثلاً عید نوروز. پیغام این گل زیبایی و لطافت است. هم چنین می توانید برای نمایشگاه عکاسی یا نقاشی که می روید این گل را برای هدیه ببرید.

گل یاسمن : گل یاسمن با خود شادی می آورد. این گل یک انتخاب مناسب برای تبریک ازدواج ، تبریک تولد و عیادت از بیمار بهبود یافته است. با هدیه دادن این گل به گیرنده نشان می دهید که از اتفاق خوبی که برایش افتاده است شما هم شاد و خوش حال هستید.

گل مریم : گل مریم را هم برای مناسبت های شاد و خوبی که در پیش دارید می توانید هدیه ببرید. در جشن های تولد و قبولی دانشگاه می توانید از ترکیب گل مریم و سایر گل ها در سبد گل استفاده کنید.

گل میخک سفید : برای ملاقات با دوستی که می خواهید او را پس از مدت ها ببینید یا برای استقبال از کسی که پس از مدت ها از سفر برگشته میخک سفید بخرید. این گل پیغام یادآوری خاطرات را دارد.

گل داوودی : داوودی نماد دوستی است. این گل را می توانید بدون مناسبت به دوست خود هدیه دهید و به خاطر بودنش از او تشکر کنید. هم چنین می توانید به مناسبت سالگرد دوستی خود با این گل دوست خود را غافلگیر کنید.

همچنین بخوانید  بهترین هدیه برای مسافر

گلهای دیگری را می شناسید؟ چه گلی برای هدیه دادن مناسب است در مراسمات دیگر؟ با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *