چه زیورآلاتی بیشتر به پوست من می آید ؟

چه زیورآلاتی بیشتر به پوست من می آید ؟

انتخاب متناسب زیورآلات با رنگ پوست

خیلی وقت ها پیش آمده که در انتخاب جواهرات و زیور آلات دچار سردرگمی می شویم و نمی توانیم انتخاب خوب و دقیقی داشته باشیم. و می پرسیم چه زیورآلاتی بیشتر به پوست من می آید ؟ ممکن است یک زیور آلاتی را از پشت ویترین و روی استند دیده باشیم و نظر ما را شدید به سوی خود جلب کرده باشد ، آن را خریداری کرده باشیم اما وقتی آن را از خودمان آویزان می کنیم احساس کنیم که آن قدر ها هم بر دلمان نمی نشیند. این موضوع بر می گردد به نوع انتخاب ما.

سفارش زیورآلات

وقتی یک تکه زیور آلات یا سرویس جواهری می خرید جدا از این که باید ظاهری زیبا و قابل قبول داشته باشد ، باید به گونه ای هم باشد که به ما بیاید. منظور این است که آن جواهرات وقتی که به رنگ پوست ما بیایند و متناسب با آن باشند زیبایی خود را بیشتر نشان می دهند. پس همیشه حواستان باشد اگر جواهر و زیور آلاتی برای خود و یا برای کس دیگری می خرید ظاهر و رنگ جواهرات متناسب با رنگ پوست باشند.

در این مقاله تکنیک هایی در رابطه با انتخاب جواهر سازگار با رنگ پوست افراد مطرح شده است که می تواند کمک شایانی در انتخاب ها برای ما داشته باشد.

 رنگ پوست خود را با جواهرات ست کنید.

در اول کار باید رنگ پوست خود را بشناسید. می توانید با نگاه کردن به رگ های زیرپوستی (وریدی) و نگاه کردن به خود در آینه به رنگ پوست خود پی ببرید.

همچنین بخوانید  هدیه برای نامزد

اگر که رگ های خونی شما به رنگ آبی است رنگ پوست شما سرد است و معمولاً هم موهای طلایی ، مشکی ، قهوه ای تیره و چشمانی به رنگ قهوه ای یا آبی روشن دارید. و ممکن است رنگ پوستتان هم قرمز باشد یا سایه ای کم رنگ از قرمز داشته باشد و اگر رگ های شما به رنگ سبز باشد رنگ پوست شما گرم است موهای شما احتمالاً به رنگ قرمز یا طلایی روشن است و چشمان شما آبی روشن یا سبز هستند.

رنگ پوست سرد با زیور آلاتی با رنگ های قرمز ، آبی و بنفش فوق العاده متناسب هست. می توانید از زیورآلات با سنگ های قیمتی قرمز مانند یاقوت ، لعل و کهربای اصل استفاده کنید و سنگ های قیمتی بنفش مثل یاقوت ارغوانی و فلورایت هم با این رنگ پوست فیت می شود. این رنگ پوست با زیور آلات سفید رنگ مانند نقره یا طلای سفید نیز زیبا و دل انگیز دیده می شود.

رنگ پوست گرم با زیورآلاتی به رنگ زرد، پرتقالی و سبز متناسب است. استفاده از زیورآلاتی با سنگ های یاقوت کبود ، یاقوت یشمی و زمرد سبز برای این افراد بسیار عالی هستند. هم چنین زیور آلاتی به رنگ طلایی و زرد نیز انتخاب های مناسبی می باشند. پس می توانید از زیورآلات طلا ، برنجی یا مسی برای این دسته از افراد کادو بخرید.

الماس جزء آن دسته از جواهراتی است که به همه نوع رنگ پوستی می آید. مروارید اصل به سه رنگ سفید ، سرخ و نقره ای موجود می باشد که رنگ های سفید و نقره ای برای پوست های سرد و مروارید های سرخ هم برای پوست های گرم بیشتر مناسب است. آیا باز هم این سوال را دارید؟ چه زیورآلاتی بیشتر به پوست من می آید ؟

همچنین بخوانید  سورپرایز لاکچری و ایده های آن

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *