هدیه دست ساز برای تولد

هدیه دست ساز برای تولد

هدیه دست ساز برای تولد عزیزانتان

ارزش هدیه ای که خودتان با دست خود درست می کنید و به دوستان خود هدیه می دهید خیلی بالا تر از وسیله ی آماده ایست که در بازار وجود دارد. او می فهمد که شما با عشق و علاقه ی خاصی این هدیه را برای او درست کرده اید و وقت ارزشمند خود را صرف آماده سازی آن هدیه کردید. خلاقیتی که شما در ساخت هدیه ی دست ساز خود درست می کنید بسیار مهم است. در این جا با هم چند تا از این هدیه های دست ساز را بررسی می کنیم.شایان ذکر است که این هدیه دست ساز برای تولد بسیار جذاب خواهد بود.

سفارش جاکلیدی طرح تاریخ

یک فنجان سفید با طراحی شما : می توانید یک لیوان یا فنجان سفید تهیه کنید و با یک ماژیک پورسلین روی آن طراحی کنید. نیازی نیست که حتماً در نقاشی خبره باشید همین یک طرح یا عکس کوچک و با مزه لیوان را زیبا می کند. بهتر است آن طرح آن چیزی باشد که دوستتان به آن علاقه ی خاصی دارد. نوشتن اسم خودتان و دوستتان با نماد های خاصی هم یک طرح به یاد ماندنی روی فنجان خواهد بود. در انتها فنجان را در فر با دمای ۱۵۰ درجه به مدت نیم ساعت بگذارید تا طرحتان تثبیت شود.

سفارش لیوان جادویی

یک آینه با قاب زیبا : می توانید یک تکه آینه با هر مدلی که دوست دارید انتخاب کنید. حالا باید یک قاب زیبا برای آن درست کنید. تکه های کوچک کاشی و سنگ های زیبا و رنگی را جمع آوری کنید و آن ها را به دور آینه بچسبانید. البته برای آسان تر شدن کار اول آینه را روی یک تکه چوب با ظاهر قابل قبول بچسبانید و بعد چوب را با کاشی و سنگ تزیین کنید.

همچنین بخوانید  بهترین کادوی تولد مجازی

می توانید از طناب های رنگی ضخیم هم برای تزیین دور آینه استفاده کنید و بعد روی طناب مروارید های سفید براق بچسبانید تا جلوه ی زیباتری پیدا کند.

یک گلدان شیشه ای : یک لیوان بزرگ یا گلدان شیشه ای بردارید. مقداری خاک و ماسه ، خزه ، سنگ های رنگی و گل هایی به سلیقه ی خودتان می توانند گزینه هایی برای پر کردن گلدان باشند. هر طور که دوست دارید گلدان شیشه ای را با آن وسیله ها تزیین کنید و یک کارت کوچک به آن وصل کنید و احساس تان نسبت به دوستتان را در آن بنویسید و به او هدیه دهید.

یک انگشتر سیمی : مقداری سیم طلایی بردارید و از آن یک حلقه ی محکم بسازید و بعد ادامه ی سیم را طوری تنظیم کنید که بتوانید آن را به دور یک سنگ که به عنوان نگین انگشتر از آن استفاده می کنید بپیچید. بهتر است سنگی که انتخاب می کنید سنگ ماه تولد دوستتان باشد.

یک قاب عکس : یک تکه مقوای رنگی بردارید و به طور دلخواه آن را برش دهید. بعد چند گیره ی لباس چوبی بردارید و آن ها را در فواصل منظم یا نا منظم روی مقوا بچسبانید. اگر دوست داشتید گیره ها را رنگ کنید. بعد یک تکه نخ یا طناب محکم به عنوان آویز قاب عکس به آن وصل کنید. چند تا از عکس های دو نفره ی خود را انتخاب کنید و به گیره ها وصل کنید. این قاب عکس دست ساز زیبا را به بهترین دوست خود هدیه دهید. امیدوارم این مقاله هدیه دست ساز برای تولد برای شما مفید واقع شده باشد.

همچنین بخوانید  خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *