هدیه خاص برای روز مادر

هدیه خاص برای روز مادر

هدیه خاص برای روز مادر

از هر کسی بپرسیم عزیز ترین فرد زندگیت کیست ، قطعاً او مادرش را عزیز ترین می داند. زحمت ها و رنج هایی که یک مادر به خاطر فرزندانش متحمل می شود آن قدر بسیارند که نمی شود آن ها را برشمرد. چه خوب است که  با تهیه ی یک هدیه خاص برای روز مادر آن ها را خوشحال کنیم و لبخندشان را ببینیم. باید همراه با هدیه ای که به آن ها می دهیم حرف ها و جمله های زیبا را هم به آن ها بگوییم.

چراغ خواب با عکس دلخواه

گزینه های متنوعی برای هدیه کردن به مادر ها وجود دارد ، می توانیم اشیای مورد علاقه شان را تهیه کنیم یا هدیه ای بدهیم که جزء نیاز های اوست. هدایای شیک و خاص هم می توانند در این دسته قرار بگیرند. حال ببینیم چه هدیه خاص برای روز مادر می توان ارايه داد.

 

 وسایل منزل : قطعاً همه ی مادر ها به دکور منزل خود اهمیت ویژه ای می دهند و دست دارند که وسیله های نو و به روزی را داشته باشند. یک نگاهی به اطراف خود بیاندازید تا ببینید که مادرتان در آشپزخانه یا پذیرایی منزل چه چیزی کم دارد یا کدام وسیله از کار افتاده است و اگر وسیله ای را دارد سال ها استفاده می کند و قدیمی شده است ؛ می توانید یک جدیدش را برایش بخرید.

لباس و روسری : یک لباس مناسب و زیبا می تواند مادرمان را بسیار خوش حال کند. دیگر خودتان سلیقه های مادران تان را بهتر می شناسید. لباسی متناسب با سیلقه ی آن ها برایش تهیه کنید که رنگ آن هم مورد پسند مادر باشد. برای بیشتر سورپرایز شدنش هم می توانید او را به یک مرکز خرید ببرید.

همچنین بخوانید  هدیه روز مادر

وقت گرفتن از آرایشگاه : برایشان از آرایشگاه وقت بگیرید و آن ها را به آن جا ببرید تا زیبا تر شوند. مادر ها به خاطر مشغولیت های زیادی که دارند زیادی به خود فکر نمی کنند. با این کار به مادرتان نشان دهید که چه قدر به فکرش هستید.

ماساژورهای دستی و برقی : خیلی از افراد به این وسیله ها احتیاج دارند. شما هم یکی از این ها را تهیه کنید و به مادر خود هدیه دهید و با این هدیه خستگی های روزانه شان را از تن به در کنید. این وسیله واقعا هدیه خاص برای روز مادر می تواند باشد که هر خانمی به آن احتیاج دارد.

لوازم پخش موسیقی : پخش آهنگ و موسیقی در محیط منزل برای مادر تان بسیار جذاب خواهد بود و انرژی او را بالا خواهد برد. یکی از وسیله های پخش موسیقی را برایش تهیه کنید و آهنگ هایی را که دوست دارد برایش ضبط کنید تا به آن ها گوش کند.

لیوان چای خوری : برایش یک لیوان یا ماگ بخرید تا خستگی کار های منزل را با نوشیدن چای در لیوانی که شما برایش خریده اید به در کند. می توانید عکس دو نفره تان را هم روی لیوان چاپ کنید تا این طوری غافلگیرش کنید.

وسیله ی کار مورد علاقه شان : اگر مادر تان به انجام کاری علاقه دارد و از آن لذت می برد ؛ وسیله های آن را برایش تهیه کنید. اگر بافتنی را دوست دارد کاموا های رنگی رنگی یا اگر عاشق نقاشی است لوازم نقاشی را برایش بخرید. با این کار به آن ها نشان می دهید که چه قدر هنرش را دوست دارید و به او بگویید اولین کار دستشان با این وسایل را برای شما آماده کنند.

همچنین بخوانید  ایده های جالب برای کادوپیچی لباس

قاب های عکس مادر : بهترین عکس های مادرتان را انتخاب کنید و برای آن ها قاب های زیبایی بخرید ، بعد تمامی آن ها را در یکی از دیوار های خانه نصب کنید و زیبایی خاصی را به منزل بدهید. این کار یک هدیه ی فوق العاده برای خوش حالی و خوب شدن حال مادر است.

همه ی این هدیه ها می توانند یک راه کوچک و آسان برای خوش حال کردن مادر باشد. با این ها نشان می دهیم که چه قدر دوستشان داریم و وجودشان برای ما چه قدر مهم است. یکی از بهترین کار های دیگر این است که هر روز برایش یک شاخه گل بخریم. در ضمن همراه با این هدیه ها از بوسه روی گونه ی مادر غافل نشویم !!

آیا شما ایده های دیگری برای هدیه خاص برای روز مادر دارید ؟ حتما با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *