مناسب ترین هدیه بر اساس شخصیت فرد

مناسب ترین هدیه بر اساس شخصیت فرد

همیشه بزرگ ترین دغدغه ی ما برای هدیه دادن به یک نفر این است که آیا او از این هدیه خوش حال خواهد شد یا این که اصلاً از این کادویی که برایش گرفته ایم خوشش خواهد آمد و آیا این کادو مناسب ترین هدیه بر اساس شخصیت فرد است؟

می توانیم بگوییم بهترین راه حل این است که شخصیت فرد را بشناسیم. این طوری کمک بزرگی می شود برای تهیه ی هدیه ای که مورد پسند مخاطب ما است. افراد را در طبقات مختلف شخصیتی قرار می دهیم و با بررسی خلقیات و روحیات آن ها بهترین هدیه را برایشان انتخاب می کنیم.

سفارش پازل هزار تکه

افراد مهربان

اصلی ترین ویژگی یک انسان مهربان محبت کردن و عشق ورزیدن است و همیشه در پی فرصت و اتفاقی هستند که دیگران را خوشحال کنند. انسان های اجتماعی هستند و از این که وقت خود را برای دیگران صرف کنند خشنود می شوند پس اگر هدیه ای که از کسی می گیرند بتواند نشان دهنده ی این باشد که شما برای آن ها وقت خود را گذاشته اید بابت آن هدیه بسیار خوش حال می شوند. یک اثر هنری به آن ها هدیه دهید که می تواند بیانگر این باشد که شما برایش انرژی گذاشته اید یا اگر خودتان می توانید یک اثر دستی از خودتان به او بدهید. بلیت سینما و کنسرت هم هدیه ی مناسبی برای یک انسان مهربان است.

افراد جدی

این دسته از افراد در کار خود متعهد اند و همیشه در پی آن هستند که محکم ترین نتیجه را برای یک کار رقم بزنند. در انجام وظایف خود متفکرانه عمل می کنند و همیشه ارزیابی می کنند. وسایل دیجیتالی  ، ماشین حساب ، لوازم ورزشی از جمله پیشنهاد های مناسبی برای هدیه دادن به افراد جدی است که مورد رضایت آن ها واقع می شود.

همچنین بخوانید  هدیه عاشقانه را چگونه باید انتخاب کرد؟

افراد احساساتی

رمانتیک و دارای احساسات فراوان و روحیه ای لطیف. حتی کوچک ترین اتفاقات هم روی این افراد اثر می گذارد و حال آن ها را دگرگون می کند ؛ پس به نوعی می توان گفت حرف هایی که به آن ها می زنیم و احساسی که هنگام هدیه دادن به آن ها نشان می دهیم بسیار مهم تر از خود هدیه است. سعی کنید همراه با هدیه ای که به او می دهید ، نهایت احساس خود را هم به کار ببرید تا این طوری بیشتر ذوق زده اش کنید. عطر ، سبد گل ، وسایل تزیینی فانتزی ، زیورآلات هدایای مناسبی برای یک فرد احساساتی است.

افراد خجالتی

افرادی که کم حرف هستند و اعتماد به نفس بالایی ندارند. بیشتر دوست دارند در مکان های خلوت حضور داشته باشند و تنهایی را هم دوست دارند. کتاب رمان و مجموعه ی فیلم و سریال ها هدایایی هستند که اگر به آن ها بدهیم می توانند در خلوت خود از آن ها لذت ببرند. یک موزیک پلیر هم پیشنهاد مناسبی است. این مناسب ترین هدیه بر اساس شخصیت فرد خجالتی می تواند باشد.

افراد خودشیفته

سخت ترین قسمت جایی است که بخواهید برای فردی خود شیفته کادو بگیرید ! البته هدیه ای که می گیرید باید خاص باشد و ارزش بسیاری داشته باشد چرا که این افراد همیشه خود را خاص می دانند و دوست دارند وسیله های تک و خاص را برای خود داشته باشند. کیف و کفش مارک دار اورجینال ، زیور آلات درخشان ، ساعت مچی ، دعوت به شام در یک رستوران لاکچری هدیه های مورد پسند این افراد است.

همچنین بخوانید  خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج

افراد ولخرج

اصلاً نمی توانند در مقابل خرج نکردن مقاومت کنند و همه چیز می خرند !! برایشان کیفیت و جنس کالا مهم نیست و فقط دوست دارند از همه چیز داشته باشند. اگر می خواهید برای یک چنین کسی کادو بگیرید ، بسیار کار راحتی دارید. این افراد از همه چیز خوششان می آید و عاشق هدیه دادن و هدیه گرفتن هستند. فقط اگر هدیه ای که می خرید حجم بزرگتری داشته باشد برایشان جذاب تر خواهد بود. مثلاً یک دسته گل بزرگ یا یک عروسک بزرگ.

افراد حسابگر

دقیقاً بر عکس دسته ی بالا. از خرج کردن زیاد پول آشفته می شوند و برای همه ی هزینه هایی که می کنند حساب و کتاب خاصی دارند. در هدیه دادن به این افراد باید به گونه ای احتیاط کنید و سعی کنید سراغ وسایل گران قیمت و لوکس نروید چرا که پس از این که این هدیه را می گیرند زیاد خوش حال نمی شوند و در پی آن هستند که به نوعی کار شما را جبران کنند. هدیه های ساده مثل وسایل شخصی کوچک یا وسایل خانه ی ارزان قیمت برای این افراد مناسب است.

افراد جسور

این افراد احساسات و علایق خود را به طور واضح بیان می کنند و نمی گذارند مانعی سد راه آن ها قرار بگیرد. علاقه ها و سلیقه های آن ها را می توانید از میان صحبت هایشان دریابید و بر اساس آن هدیه ای مناسب برایشان بگیرید. سعی کنید هدیه ای بگیرید که برایشان کاربردی باشد و بتوانند در زندگی روزانه با آن سروکار داشته باشند. هدایایی مثل لوازم دیجیتالی ، خودکار و روان نویس پیشنهاد های خوبی هستند.

همچنین بخوانید  بهترین هدیه به دانش اموزان

این پیشنهاد های ما برای مناسب ترین هدیه بر اساس شخصیت فرد بود ، اگر پیشنهادهای دیگری دارید ما را از شنیدن آن بی نصیب نگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *