خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج

خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج

خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج سورپرایز کنیم

ایده هایی برای جشن و هدیه در سالگرد عقد

اگر دارید به روز مهمی مثل سالگرد عقد خود در زندگی نزدیک می شوید و هنوز کاری برای تهیه ی هدیه و تدارک جشن انجام نداده اید می توانید خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج را تجربه کنید ؛ نگران نباشید. فقط کمی فکر کنید تا به یاد آورید که همسرتان در این مدت از چه چیزی خیلی خوشش آمده و دلش آن را می خواهد. سعی کنید هدیه ای برای این روز تدارک ببینید که همسرتان را به طور واقعی سوپرایز کنید. با دنبال کردن مطلب زیر به ایده های خاصی برای سورپرایز کردن همسرتان در جشن سالگرد عقد خود می رسید. با کنار هم گذاشتن این ایده ها یک سالگرد عقد متفاوت و خاص را تجربه می کنید.

چراغ خواب با عکس دلخواه

خانه را رمانتیک کنید. فضای خانه ی خود را با کاغذ های رنگی و براق به سلیقه ی خود تزیین نمایید. حتماً از شمع و گل هم برای تزیین منزل استفاده کنید. این ایده برای وقتی که می خواهید یک جشن دو نفره ی عاشقانه برگزار کنید بسیار عالی است. ریسه های نور را هم می توانید در لا به لای وسایل خانه به کار ببرید.

سفارش لیوان جادویی

همسر خود را سوار ماشین کنید و چشمان او را با یک دستمال ببندید. بعد به آن جایی که اولین بار یکدیگر را دیده اید یا خاطره ی مشترک خوبی از آن جا دارید ، بروید و بعد چشمان همسرتان را باز کنید تا با این کار او را حسابی غافلگیر کرده باشید. می توانید از قبل قسمتی از آن مکان را برای جشن سالگرد خود آماده و تزیین کنید و چند نفر از دوستان نزدیک را برای برپایی یک جشن کوچک به آن جا دعوت کنید تا شب خوبی را کنار هم سپری کنید. اینطوری همسرتان را بیشتر عاشق خود می کنید.

همچنین بخوانید  هر هدیه چه معنی دارد

سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه

یک سبد خیلی بزرگ پر از گل های رنگارنگ سفارش بدهید و بعد یک نوشته ی کوچک از احساس و علاقه ی خود در آن بگذارید. آن را به محل کار همسرتان یا منزل پست کنید. با دیدن این هدیه عشق خود را به طور عجیبی سورپرایز می کنید.

سفارش پازل هزار تکه

از یک آتلیه ی عکاسی وقت بگیرید و در روز سالگرد عقد خود همسرتان را به آن جا ببرید. عکس های دو نفره ی زیبا بگیرید و آن ها را چاپ کنید. می توانید یکی از آن ها را روی یک پازل بزرگ چاپ نمایید و در دیوار منزل خود آن را نصب کنید.

برای همسر خود شعر بگویید. حتماً سعی کنید که یک شعر در وصف او بگویید حتی اگر استعدادی هم در زمینه ی شعر گفتن ندارید. یک شعر ساده و بدون قافیه هم می تواند او را حسابی به وجد آورد و حتی این کار هم خودش می تواند فوق العاده جذاب باشد و خنده را بر لب هایتان بیاورد. همراه با این شعر شیرینی و شکلات مورد علاقه ی او را هم برایش تهیه کنید و هدیه اش کنید.

رفتن به یک کنسرت شاد هم در این روز توصیه می شود. حتماً از قبل بلیط منسرت را رزرو کنید و در روز سالگرد عقدتان با هم به آن جا بروید. با رفتن به آن کنسرت انرژی خوبی کسب می کنید و شب خاطره انگیزی برایتان رقم خواهد خورد.

به عنوان هدیه هم گزینه های زیادی پیش رو دارید. قطعاً بهترین و دوست داشتنی ترین هدیه در هم چین روزی برای یک زن زیورآلات و جواهرات است. از عطر ، شال و ست کیف و کفش هم می توانید برای این مناسبت به عنوان هدیه استفاده کنید.  وسایل چرمی ، ادکلن ، ساعت مچی و یک پولیور هم پیشنهاد های جالبی برای آقایان است. برای خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج هم سایت گیفترین در خدمت شما می باشد.

همچنین بخوانید  چگونه می توان خرید هدیه آنلاین انجام داد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *