جدیدترین هدایای تبلیغاتی

جدیدترین هدایای تبلیغاتی

ترفند هایی برای انتخاب جدیدترین هدایای تبلیغاتی

هدیه ی نمایشگاهی یا گیفت نمایشگاهی یک هدیه ی کوچکی است که در نمایشگاه های مختلف از طرف غرفه ی ارائه دهنده ی محصولات برای بازدید کنندگان نمایشگاه در نظر گرفته می شود. هدف اصلی این هدیه تبلیغات و بازاریابی برای غرفه ی ارائه دهنده است. برای اطلاع از جدیدترین هدایای تبلیغاتی با ما همراه باشید.

پیکسل تبلیغاتی

انتخاب این که چه کالایی را به عنوان هدیه ی نمایشگاهی غرفه ی خود برگزینیم بسیار مهم است. زیرا هر چه این هدیه با ارزش تر و ماندگار تر باشد یک نکته ی مثبت برای ارائه ی خدمات محسوب می شود و خریداران را به سوی خدمات و محصولات ما می کشد و به نوعی برند ما را در ذهن مخاطبان ثبت می کند. برای این که یک هدیه ی نمایشگاهی را انتخاب کنید احتیاجی نیست که حتماً آن هدیه با محصولات شما متناسب باشد اما بهتر است نکات لازم را برای یک هدیه ی نمایشگاهی بدانید و در نظر بگیرید تا بهترین ها را برای مخاطبان خود تهیه کنید. اگر شما هم مدیر و مسئول یک خدمات خاص هستید و قصد شرکت در نمایشگاه هایی را دارید بهتر است به این نکته ها توجه کنید تا با ارائه ی یک گیفت نمایشگاهی خوب به بازدید کنندگان ، در کسب و کار خود موفق تر باشید.

در قدم اول باید هدف خود را از دادن هدیه ی نمایشگاهی مشخص کنید. اگر یک برندی به تازگی ثبت شده است و برای اولین بار است که در  یک نمایشگاه معرفی می شود وفعلاً قصد شما معرفی برند است ، باید هدیه ای را انتخاب کنید که کاملاً متفاوت باشد با هدیه های معمولی که در سایر غرفه ها وجود دارد. همین خودش یک سکوی پرتاب برند به جلو است. ولی اگر هدفتان ترویج یک برند است باید هدیه ی نمایشگاهی متناسب با محصولات باشد یا یک محصول کوچک از آن برند تا کیفیت و کارایی چند ساله ی محصول را به افراد نشان دهد.

همچنین بخوانید  بهترین هدیه برای متولدین آذر

نکته ی بعد این است که شما باید بدانید که بازدید کنندگان شما بیشتر از چه گروهی هستند و هدیه ی نمایشگاهی تان را مطابق با خصوصیات آن ها تعیین کنید. مثلاً اگر غرفه ی شما در یک نمایشگاهی دایر شده است که بازدید کنندگان از گروه های دانش آموزی هستند ، هدیه ی شما باید مورد توجه نیاز های یک دانش آموز باشد. اگر جدیدترین هدایای تبلیغاتی برای عام را می خواهید ، پیکسل تبلیغاتی بهترین گزینه است.

کاربردی بودن هدیه ی نمایشگاهی هم از جمله نکاتی است که حتماً باید به آن توجه کنید. هدیه ی نمایشگاهی نباید طوری باشد که بعد از این که کسی آن را دریافت کرد آن را در گوشه ی کمد خودش بیاندازد و استفاده نکند. بلکه باید طوری باشد که فرد بتواند از آن بهره ببرد و وقتی از آن استفاده می کند دیگران هم آن را ببینند و با برند خاص شما آشنا شوند.

همیشه سعی کنید هدیه ی نمایشگاهی را خلاقانه انتخاب کنید و متفاوت با سایر هدایایی باشد که در نمایشگاه های دیگر به بازدید کنندگان اهدا می شود. در کنار این ها هدیه باید ماندگار باشد یعنی طوری نباشد که با کمی استفاده آسیب ببیند یا کارایی خودش را از دست بدهد. اگر هدیه کم دوام باشد سریع ذهن بازدید کننده به سوی برند شما می رود و به این فکر می کند که ممکن است محصولات برند شما هم بی کیفیت باشد. پس حتماًً حواستان را در این زمینه جمع کنید.

از هزینه های گزاف برای تهیه ی هدایای نمایشگاهی دوری کنید. هزینه ی زیاد هدیه های نمایشگاهی نباید طوری باشد که تمام درآمد شرکت برای آن ها خرج شود و شرکت را ورشکست کند ! حتماً قبل از شرکت کردن در یک نمایشگاه این هزینه ها را در نظر بگیرید و حساب دقیق آن ها را داشته باشد.

همچنین بخوانید  بهترین هدیه برای پسر بچه

از هدیه های نمایشگاهی خود به تعداد کافی تهیه کنید. تعداد مناسب را در نظر بگیرید تا هدیه ها به همه ی بازدید کننده ها برسد و یک دفعه با کم آمدن آن ها خاطر بازدید کننده ای رنجور نشود. تهیه ی تعداد خیلی خیلی بیش از حد انتظار هم کار درستی نیست و هزینه ای اضافی را به شما تحمیل نکند.

بعد از در نظر گرفتن تمامی این نکات ها می توانید یک هدیه ی نمایشگاهی جالب و تأثیر گذار را برای غرفه ی برند خود در یک نمایشگاه انتخاب کنید. یک فلش مموری ، یک وسیله ی کاربردی که آرم برند شما روی آن چاپ شده باشد مثل یک زیر لیوانی ، گلدان های کوچک گل ، شکلات هایی با طرح برند شما روی شکلات ، یک ساعت رو میزی و … می توانند در دسته ی هدیه های نمایشگاهی با ایده ای جدید قرار بگیرند.

امیدوارم مقاله جدیدترین هدایای تبلیغاتی برای شما مفید بوده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *