بهترین کادوی تولد مجازی

بهترین کادوی تولد مجازی

بهترین کادوی تولد مجازی

قصد داریم در این مطلب شما را با یک سری ایده جهت کادو های تولد از راه دور آشنا کنیم و ببینیم بهترین کادوی تولد مجازی چیست. اگر عزیزی کیلومتر ها از شما دور است و تولدش نزدیک است ، خیلی راحت می توانید او را سورپرایز کنید و از راه دور برایش هدیه بفرستید. ایده هایی که به شما پیشنهاد می کنیم می توانند کادو های جالب و فوق الاده ای برای دوست یا عزیزتان باشند. اگر شما هم پیشنهادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.

سفارش لیوان جادویی

هدایایی جهت سورپرایز تولد از را دور

۱٫ بلیط سینما : می توانید به طور اینترنتی بلیط یک فیلم خوب را برای دوست خود در شهری که هست رزرو کنید و بعد به او اطلاع دهید. هم چنین می توانید خودتان هم بلیط را در شهری که هستید بگیرید و هر دو در یک زمان در جا های مختلف به تماشای فیلم بنشینید و با هم دیگر از طریق دنیای مجازی ارتباط برقرار کنید.

۲٫ کیک تولد : به یکی از شیرینی پزی های آن شهر سفارش کیک تولد بدهید و در زمان مقرری که کیک به دستش رسید ، با او تماس بگیرید و تبریک بگویید.

۳٫ پازلی با تصویر فرد : می توانید یک عکس قدیمی از او را پیدا کنید بعد آن را روی یک پازل چاپ کنید و برایش پست کنید. بعد از این که پازل را درست کرد و تصویر خودش را دید ، به شدت سورپرایز و ذوق زده خواهد شد. این می تواند بهترین کادوی تولد مجازی باشد.

همچنین بخوانید  بهترین هدیه برای خارجی

سفارش پازل هزار تکه

۴٫ یک بطری با نامه : به سبک قدیمی کار کنید. یک بطری زیبا بگیرید بعد حرف های دل خود را در یک کاغذ بنویسید و کاغذ را لوله کنید و در بطری بگذارید. می توانید یک هدیه ی کوچک یا غنچه های گل های خشک شده هم همراه با نامه داخل بطری بگذارید. بعد بطری را برایش پست کنید.

۵٫ آهنگ تولد : با جمعی از دوستان خود یک ترانه ی تولد با موسیقی زیبا آماده کنید و برایش بخوانید. بعد کلیپ را برایش ارسال کنید تا بداند که چه قدر به یادش بودید.

سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه

۶٫ جعبه ی شادی : یک جعبه ی زیبا بردارید و داخل آن را پر از عروسک های کوچک و کاغذ های براق و رنگی کنید. جعبه را برایش پست کنید. می توانید یک عروسک فنری هم که همراهش پیغام تولد است ، داخل جعبه جاسازی نمایید تا با باز کردن جعبه بیشتر سورپرایز شود.

۷٫ رزرو رستوران : می توانید از راه دور برای صرف شام در یکی از بزرگترین رستوران های آن شهر میز رزرو کنید. با او تماس بگیرید و بگویید با هر که می خواهد می تواند برای صرف غذا به رستوران برود.

۸٫ تبریک تولد در یک مجله ی هفتگی : این کار را از طریق یک دفتر مجله پیگیری کنید. تولدش را در سم صفحه از مجله تبریک بگویید و از دفتر مجله بخواهید یک نسخه از آن را به آدرس دوستتان ببرد.

۹٫ خودتان به دیدنش بروید : با یک دسته بادکنک بزرگ و کیک و فشفشه به دیدنش بروید. با باز کردن درب منزل و دیدن شما در آن شهر بسیار سورپرایز خواهد شد و روز خوشی برایش رقم خواهد خورد.

همچنین بخوانید  هدیه ارزان برای خانم‌ها

۱۰٫ کالکشنی از کتاب های مورد علاقه اش : فایل های پی دی اف کتاب هایی که به آن ها علاقه دارد برایش تهیه کنید و آن ها را در یک مجموعه گردآوری نمایید. سپس آن را برایش ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *