بهترین هدیه روز زن

هدیه روز زن

روز زن، یا روز فرشته دوست داشتنی زندگی مان

هدیه دادن و هدیه گرفتن از جمله کار هایی است که باعث خوشحالی هر دو طvف می شود، چه برسد که این هدیه به عنوان هدیه روز زن برای مادر یا همسر زندگی مان باشد.

در واقع روز زن یا روز مادر بهانه ای است که ما میزان عشق و علاقه مان به مادر یا همسرمان نشان بدهیم و بتوانیم قسمت کوچکی از زحماتشان را جبران کنیم و قدردان زحمات آن ها باشیم.

سفارش گردنبند اسم دلخواه

نکته مهمی که باید که باید در مورد انتخاب هدیه روز زن باید در نظر بگیریم، ارزش و اهمیت این روز و مناسبت می باشد و باید هدیه ای در خور و مناسب این روز انتخاب کنیم که بیانگر کامل احساست ما نسبت به مادر یا همسرمان باشد.

روز زن، مناسبتی جهانی

هدیه روز زن

شاید این روزها با خودمان بگوییم روز زن امسال چه تاریخی است؟ و یا اینکه هدیه مناسب روز زن چیست؟ اگر می‌خواهیم برای مادر یا همسرمان هدیه‌ هایی متفاوت برای روز زن خریداری کنیم، بهتر است یک سری اطلاعات در مورد این مناسبت و علت نام گذاری این روز را بدانیم.

روز زن در کشورهای مختلف جهان تاریخ های متفاوتی دارد. در ایران روز زن مصادف با تولد و یاد بود حصرت فاطمه (س) است. در ایران روز مادر تاریخ هجری شمسی ثابتی ندارد، ولی به طور رسمی روز مادر و روز زن بیستم جمادی الثانی (هجری قمری) گفته می شود، که سال روز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد و همانطور که ذکر شد به علت قمری بودن هر ساله در تقویم شمسی ما در حال گردش است. همچنین در کشور های غربی ۸ مارس هر سال به عنوان روز جهانی زن نام گذاری شده است.

مناسب ترین هدیه روز زن چیست؟

هدیه روز زن

یکی از دغدغه های آقایان و فرزندان، همیشه این است که برای روز زن و یا روز مادر برای مادر و همسران شان چه هدیه ای بخرند و البته کادو به نامزد که مناسب باشد. یافتن یک هدیه ایده آل و زیبا نشان دهنده سلیقه و میزان سپاس گذاری و علاقه ماست. برای اینکه امسال بتوانیم یک هدیه متفاوت برای روز زن تهیه کنیم بهتر است لیست زیر را مطالعه کنیم.
  • ماشین ظرف شویی: شستن ظرف ها به خصوص مواقعی که مهمان به خانه مان می آید، اصولا کاری سخت و خسته کننده برای خانم ها به شمار می رود. به همین دلیل ما می توانیم با خرید یک ماشین ظرف شویی به عنوان هدیه روز زن آن ها را خوشحال کنیم و از زحماتشان هم کم کنیم.
  • بلیط مسافرتی: ما می توانیم برای از بین بردن خستگی مادر یا همسرمان برای روز مادر یک بلیط مسافرتی به شهر یا کشوری که دوست دارد تهیه کنیم و با هم به آن جا برویم تا هم روحیه شان را عوض کنیم و هم روزی خاطره ساز و ماندگار برایشان رقم بزنیم.
  • کتاب: خرید کتاب، با عنواین و موضوع های متفاوت علمی، رمان، فلسفی، تاریخی و … برای مادر ها یا خانم های خانه دار انتخاب مناسبی به عنوان هدیه روز زن می باشد. چراکه با این هدیه می توانند مقداری از زمان شان را با خواندن کتاب بگذرانند و سرگرم بشوند.
  • طلا و جواهر: اگر میزان هزینه ای که می خواهیم برای هدیه روز زن صرف کنیم آنچنان تفاوتی برای ما ندارد، خرید طلا و جواهر بهترین و مناسب ترین انتخاب می باشد، چراکه اکثر و یا تقریبا تمام خانم ها به زیور آلات و جواهرات علافه خاصی دارند و با دریافت آن ها به عنوان کادو بسیار خوشحال می شوند.
  • گل: می‌ گویند بوی گل همیشه بر روی دست کسی که گل را هدیه می‌دهد،‌ می‌ماند. ما با هر هزینه ای می‌ توانیم گل بخریم. گل های شاخه ای ارزان قیمت و سبد ها و جعبه های گل و انواع گل های نادر با قیمت های بالا را بسته به مقدار هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته ایم، انتخاب کنیم و این سبد یا شاخه گل را در کمال ادب و احترام با بوسه بر دستان مهربان مادر یا همسرمان به او تقدیم کنیم.
  • روسری: خوبی روسری ها به عنوان هدیه روز زن این است که علاوه بر قیمت مناسب و معقولی که دارند در طرح ها و رنگ های بسیار زیادی وجود دارند که متناسب با سن خانم مورد نظرمان، می توانیم یکی از آن ها را انتخاب کنیم و هدیه بدهیم.
  • لوازم آرایشی: خانم ها در هر سن و سالی که باشند زیبا و با نشاط  بودنشان در جزو اولویت های زندگی شان می باشد، به همین دلیل چه برای مادر مان چه برای همسرمان می توانیم یک پک آرایشی با یک مارک معتبر که اغلب شامل رژلب ها، مام ها، عطر ها، شامپو ها، خط چشم ها و … می باشند را به مناسبت هدیه روز زن تهیه کنیم.
  • گل و گیاه های زینتی خانگی: خانم ها چه شاغل باشند و چه خانه دار، به هر حال خانم خانه هستند و زیبایی و با طراوت بودن محیط خانه شان ارزش بسیاری برایشان دارد و باعث شادابی روحیه شان می شود، به همین دلیل ما میتوانیم هدیه روززن را گل ها و گیاه ای زینتی در نظر بگیریم که هم به روحیه خانم ها و هم به محیط خانه تازگی و طراوت می بخشد.
همچنین بخوانید  سورپرایز لاکچری و ایده های آن

سفارش زیورآلات