بهترین هدیه برای مسافر

بهترین هدیه برای مسافر که زیاد سفر می کنند چیست؟

اگر دور و بر خود را نگاه کنیم حتماً هستند افرادی که عاشق سفر و گردشگری اند و زیاد به مسافرت می روند. اگر ما بخواهیم برای یک مناسبتی هدیه ای برایشان تهیه کنیم خیلی بهتر است که این هدیه و کادو در رابطه با علاقه ی آن ها باشد یعنی سفر و مسافرت. وسیله های گوناگونی در این نوع از هدیه ها جای می گیرند که برای یک گردشگر جذاب خواهند بود. در این مقاله به بهترین هدیه برای مسافر خواهیم پرداخت.

سفارش جاسوئیچی با شماره دلخواه

چادر درختی شناور : ماندن در طبیعت و استراحت در آن جا یکی از لذت بخش ترین تفریحات است. یک چادر درختی شناور یک هدیه ی فوق العاده برای یک گردشگر به حساب می آید به خصوص آن کسانی که دوست دارند شب ها را در طبیعت سپری کنند. با هدیه دادن چادر درختی شناور هیجان سفر را برای آن ها چند برابر کنیم.

قطب نما : یک گردشگر و مسافر همیشه به یک قطب نما در کنار خودش نیاز دارد. مخصوصاً آن دسته از افرادی که علاقه ی زیادی به سفر کردن به نقاط دور دست و جالب جهان را دارند. قطب نما کمک بزرگی به یافتن مسیر می کند و گردشگران را از گم شدن نجات می دهد ! انواع بسیاری از قطب نما ها وجود دارند که شما می توانید با خرید آن ها دوستان گردشگر خود را خوشحال کنید. هر بار که او در سفر به آن قطب نما نگاه کند به یاد شما می افتد.

یک کوله پشتی برای سفر : از ضروری ترین وسیله ها برای هر مسافری یک کوله پشتی مناسب جهت سفر کردن است. می توانید یک کوله پشتی به آن ها هدیه دهید. کوله پشتی که انتخاب می کنید باید متناسب با سن فرد و سلیقه ی او باشد. با دوام و محکم باشد و رنگ دلنشینی داشته باشد. امروزه انواع کوله پشتی های ضد سرقت هم در بازار هستند که می توانند یک هدیه ی کاملاً به درد بخور برای مسافر باشند.

همچنین بخوانید  ایده های خلاقانه برای هدیه ولنتاین

کیف لپ تاپ یا تبلت : یک دانه از این کیف ها کمک می کند که مسافر وسایل الکترونیکی و حساس خود را در آن جا دهد و آسیبی به این دسته از وسایل وارد نشود و هر گاه که مورد نیازش بودند سریع بتواند آن ها را در میان صد ها وسیله ای که در سفر همراه دارد پیدا کند.

نقشه های راهنما : نقشه های متنوعی وجود دارند که می توانند مسافرت را برای افراد آسان تر کنند و راه را به آن ها نشان دهند. یک سری از نقشه ها به شکل برچسبی هستند که مناطق مختلف جهان با چسب به نقشه چسبیده است که مسافر بعد از سفر به هر منطقه می تواند آن تکه را از روی نقشه بکند و بداند که دیگر باید کجا ها را بگردد یا نقشه های بی رنگی که می تواند پس از سفر ، آن ناحیه ای که سفر کرده است را رنگ کند. قطعاً این هدیه ها برایش بسیار جالب خواهد بود.

چراغ قوه : با هدیه کردن یک چراغ قوه به یک گردشگر کمک بسیاری به او می کنید. چراغ قوه از جمله وسایلی است که یک مسافر حتماً باید همراه خود داشته باشد به خصوص افرادی که به طبیعت سفر می کنند و یا شب ها را در مکان های باز می گذرانند. این چراغ قوه باید قوی باشد و نور زیادی از خودش منتشر کند.

کیسه خواب و ماسک خواب : یک کیسه خواب و ماسک خواب برای افرادی که به سفر های تحقیقاتی و مکان های باز سفر می کنند ضروری است. کیسه خواب گزینه ی مناسبی برای هدیه دادن به این افراد می باشد.

همچنین بخوانید  خرید گیفت عروسی جدید

پاور بانک : به فکر تمام شدن شارژ گوشی های مسافران هم باشید. اگر آن ها در جایی باشند که شارژ گوشی شان تمام شود و دسترسی به برق و پریز نداشته باشند ، یک پاور بانک می تواند نجات دهنده ی آن ها در چنین شرایطی باشد. به نظر شخصی من بهترین هدیه برای مسافر این هست ، چون خیلی به داد من رسیده!

اتو و سشوار مسافرتی : یک اتو یا سشوار مسافرتی که ابعاد کوچک تر دارند و سبک تر هستند پیشنهاد خیلی خوبی برای هدیه دادن است. مسافران می توانند خیلی راحت این ها را در چمدان های خود جا دهند و با خود حمل کنند. این اتو و سشوار مسافرتی باعث می شود که در مسافرت هم به آراستگی و شیک بودن خود برسند.

اینها جمعی از بهترین هدیه برای مسافر بودند که پیشنهاد شد. شما چه پیشنهادهایی دارید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *