ایده های خلاقانه برای هدیه ولنتاین

ایده های خلاقانه برای هدیه ولنتاین با کارهای کوچک

وقتی به مناسبت های مختلف برای کسی هدیه ای می گیریم بعد از انتخاب یک هدیه ی خوب ، مهم ترین کار بسته بندی و تزیین هدیه است.ایده های خلاقانه برای هدیه ولنتاین با یک بسته بندی خوب و جذاب می تواند ارزش هدیه ی ما را چند برابر کند. علاوه بر این مخاطب شما متوجه می شود که شما چه قدر دوستش دارید و برایش وقت گذاشته اید. با انجام چند کار ساده و کوچک هدیه و فرد گیرنده را شگفت انگیز کنید.

سفارش تابلو عشق

هدیه ی خود را نورانی کنید.

به دور هدیه ی خود ریسه های نور بپیچید. این راه جذاب ترین و شگفت انگیز ترین شیوه برای تزیین یک هدیه ، به خصوص هدیه هایی که حجم بزرگی دارند است. ریسه های را با ظرافت تمام و با دقت طوری به دور هدیه بپیچانید که یک قالب و شمای کلی از هدیه نشان دهد. می توانید از ریسه هایی با لامپ های طلایی یا ریسه هایی که از رنگ های مختلف لامپ ها تشکیل شده اند استفاده کنید.

وقتی که هدیه را این طوری زیبا کردید بهتر است طوری برنامه ریزی کنید که آن را در شب هدیه دهید که خوب بسیار جذاب تر خواهد شد. مثلاً مخاطب خود را به یک باغ یا فضا های باز دیگر ببرید و هدیه را به او نشان دهید یا این که اگر در منزل هستید چراغ ها را خاموش کنید و از هدیه ی خود رونمایی کنید !

هدیه را با روبان های رنگی بپوشانید.

می توانید روبان های بلند در رنگ های گوناگون تهیه کنید و بعد آن ها را به کادوی خود وصل کنید. این کار را طوری انجام دهید تا تمام کادو پوشانده شود و قسمت کوچکی از آن هم مشخص نباشد. برای جذاب تر شدن آن می توانید روبان ها را خیلی بلند در حدود چند متر تهیه کنید و وقتی که هدیه را با آن پوشاندید ادامه ی روبان ها را بگیرید و تا دم در اتاق فرد بکشید و بعد از او بخواهید که مسیر روبان ها را دنبال کند.

همچنین بخوانید  هدیه برای متولدین خرداد

هدیه تان را در بالش جا سازی کنید!

یک بالش بردارید و داخل آن را پر از پر های سفید کنید. هدیه ی خود را هم در میان پر ها در بالش بگذارید. بعد آن را به دست شخص بدهید و از او بخواهید که بالش را پاره کند و هدیه اش را در آن پیدا کند. این طوری وقتی که فرد در بین انبوه پر ها دنبال هدیه اش است ، صحنه ی جالبی به وجود می آید که می توانید از آن فیلم بگیرید. این شیوه برای هدیه های کوچک مثل انگشتر خیلی جذاب است.

هدیه را در کیک مخفی کنید!

یک جعبه ی محکم بردارید و هدیه ی خود را در آن بگذارید و بعد یک کیک تو خالی درست کنید و جعبه ی کادو را در داخل و زیر کیک بگذارید و بعد هم روی کیک را تزیین کنید. کیک را برای شخص ببرید و از او بخواهید آن را بخورد. وقتی حین برش و خوردن کیک با کادوی خود رو به رو شود حسابی از آن ذوق خواهد کرد.

اگر ایده های خلاقانه برای هدیه ولنتاین دیگری می شناسید آن را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *